Никодеус.

45 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 чер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 червня 2021, Кубок Томска 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 45
Win-rate 44.4% 20/45
Бали 21.30 з них 1.30 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 5/10
мирний 48.3% 14/29
дон 25.0% 1/4
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 64.4%
мафія 10 22.2%
дон 4 8.9%
шериф 2 4.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 45 ігор
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 70 Хрустальная Маска 2020
У середньому топ-51.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 46 з 50
2020 2 1 10 з 70
2019 1 0 29 з 60

fiim · 23.00 очок рейтингу

Останні турніри

46 з 50 топ-92.0%
Кубок Томска 2021 5–6 червня 2021 · fiim ігор 12 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
10 з 70 топ-14.3%
Хрустальная Маска 2020 фінал 26–27 вересня 2020 · fiim ігор 15 · перемог 8 · бали 8.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
16.00 очок fiim
21 з 40 топ-52.5%
1604 Mafia Tour 2020 5–6 вересня 2020 · fiim ігор 11 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
29 з 60 топ-48.3%
Хрустальная Маска 2019 28–29 вересня 2019 · fiim ігор 7 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
45 ігор
Найкращий місяць
вересень 2020 — 50.0% (13/26)
Максимум допів за гру
+0.30 · Хрустальная Маска 2020, 2 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.9% 50.0% 2/4
2 3 6.7% 33.3% 1/3
3 4 8.9% 25.0% 1/4
4 5 11.1% 60.0% 3/5
5 6 13.3% 33.3% 2/6
6 4 8.9% 50.0% 2/4
7 4 8.9% 75.0% 3/4
8 6 13.3% 33.3% 2/6
9 4 8.9% 75.0% 3/4
10 5 11.1% 20.0% 1/5
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 2 6.9% 0.0% 0/2
3 3 10.3% 33.3% 1/3
4 5 17.2% 60.0% 3/5
5 4 13.8% 50.0% 2/4
6 1 3.4% 100.0% 1/1
7 2 6.9% 100.0% 2/2
8 5 17.2% 20.0% 1/5
9 3 10.3% 100.0% 3/3
10 2 6.9% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 2 20.0% 50.0% 1/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.