L.

409 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 січня 2022, Xmasters-2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 409
Win-rate 49.4% 202/409
Бали 241.67 з них 37.57 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 58
ЛХ 2+ 41.4% 24 із 58 ПУ
Штрафи 1.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.1% 39/59
дон 56.8% 25/44
мирний 45.4% 118/260
шериф 43.5% 20/46

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 260 63.6%
мафія 59 14.4%
шериф 46 11.2%
дон 44 10.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 34 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×2 1604 Mafia Tour 2021 · Grand Siberian Cup 2020, Томск, Серия 3
Найкращий гравець міста ×1 1604 Mafia Tour 2021
Найкращий гравець мафії ×1 Grand Siberian Cup 2020, Томск, Серия 3
Найкращий шериф* ×1 Кубок Сибири и Урала 2021
Найкращий дон* ×1 Siberian Guns 2021
Найчастіше ПУ ×2 Кубок Сибири и Урала 2021 · Хрустальная Маска 2020

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 34 409 ігор
Фіналів 7 20.6% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 40 1604 Mafia Tour 2021
У середньому топ-44.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 36 з 50
2021 17 3 2 з 40
2020 10 2 2 з 10
2019 5 2 3 з 100
2018 1 0 22 з 50

fiim · 286.00 очок рейтингу

Останні турніри

36 з 50 топ-72.0%
Xmasters-2022 4–6 січня 2022 · fiim ігор 19 · перемог 7 · бали 8.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
—
Кубок Сибири и Урала 2021 фінал 13–14 листопада 2021 · fiim ігор 12 · перемог 7 · бали 10.15 · допи +2.05 · штраф −0.50 · ПУ 5 Найкращий шериф *Найчастіше ПУ
38.00 очок fiim
9 з 10 топ-90.0%
МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Полуфинал-Новосибирск 6–7 листопада 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 108 ігор 14 · перемог 5 · бали 5.76 · допи +0.60 · штраф −0.10 · ПУ 2
58 з 180 топ-32.2%
Game of Thrones 2021 30–31 жовтня 2021 · fiim команда Сибирские пельмени · особисто 58 з 180 ігор 15 · перемог 9 · бали 9.90 · допи +1.40 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
133 гри
Найкращий місяць
жовтень 2021 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.65 · 1604 Mafia Tour 2021, Фінал 1
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
409 ігор · частки рахуються від них
1 43 10.5% 46.5% 20/43
2 49 12.0% 57.1% 28/49
3 32 7.8% 43.8% 14/32
4 40 9.8% 40.0% 16/40
5 38 9.3% 57.9% 22/38
6 36 8.8% 38.9% 14/36
7 47 11.5% 53.2% 25/47
8 38 9.3% 55.3% 21/38
9 43 10.5% 51.2% 22/43
10 43 10.5% 46.5% 20/43
260 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 30 11.5% 40.0% 12/30
2 37 14.2% 54.1% 20/37
3 14 5.4% 50.0% 7/14
4 26 10.0% 42.3% 11/26
5 23 8.8% 56.5% 13/23
6 21 8.1% 33.3% 7/21
7 33 12.7% 48.5% 16/33
8 24 9.2% 45.8% 11/24
9 25 9.6% 44.0% 11/25
10 27 10.4% 37.0% 10/27
46 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 4.3% 0.0% 0/2
2 3 6.5% 66.7% 2/3
3 9 19.6% 22.2% 2/9
4 7 15.2% 14.3% 1/7
5 4 8.7% 25.0% 1/4
6 3 6.5% 66.7% 2/3
7 5 10.9% 60.0% 3/5
8 3 6.5% 66.7% 2/3
9 6 13.0% 66.7% 4/6
10 4 8.7% 75.0% 3/4
59 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 8.5% 80.0% 4/5
2 2 3.4% 100.0% 2/2
3 6 10.2% 50.0% 3/6
4 3 5.1% 66.7% 2/3
5 10 16.9% 70.0% 7/10
6 8 13.6% 37.5% 3/8
7 6 10.2% 66.7% 4/6
8 5 8.5% 100.0% 5/5
9 7 11.9% 71.4% 5/7
10 7 11.9% 57.1% 4/7
44 гри за дон · частки рахуються від них
1 6 13.6% 66.7% 4/6
2 7 15.9% 57.1% 4/7
3 3 6.8% 66.7% 2/3
4 4 9.1% 50.0% 2/4
5 1 2.3% 100.0% 1/1
6 4 9.1% 50.0% 2/4
7 3 6.8% 66.7% 2/3
8 6 13.6% 50.0% 3/6
9 5 11.4% 40.0% 2/5
10 5 11.4% 60.0% 3/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.