Vendetta.

339 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 січ 2022
26 турнірів ·4× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 січня 2022, Xmasters-2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 339
Win-rate 55.2% 187/339
Бали 234.18 з них 43.18 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 52
ЛХ 2+ 44.2% 23 із 52 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.3% 52/74
дон 59.0% 23/39
мирний 51.3% 101/197
шериф 37.9% 11/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 197 58.1%
мафія 74 21.8%
дон 39 11.5%
шериф 29 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 26 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×4 Grand Siberian Cup 2020 · Grand Siberian Cup 2020, Новосибирск, Серия 6 · Кубок России 2020, Сибирская Конференция, Новосибирск, 3 серия · Guns & Voices 2020
Найкращий гравець міста ×2 Grand Siberian Cup 2020 · Кубок России 2020, Сибирская Конференция, Новосибирск, 3 серия
Найкращий гравець мафії ×4 Mafia World Tour Grossmeisters 2020 · Кубок России 2020, Сибирская Конференция, ПФ · Кубок России 2020, Сибирская Конференция, Новосибирск, 3 серия · Hot Shots 2020
Найкращий шериф* ×1 Guns & Voices 2020
Найкращий дон* ×2 День рождения MT 2021 · Кубок Томска 2021
Найчастіше ПУ ×3 Кубок Томска 2021 · Кубок России 2020, Сибирская Конференция, Новосибирск, 3 серия · 1604 Mafia Tour 2020

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 26 339 ігор
Фіналів 4 15.4% турнірів
Подіумів 9 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 50 Кубок Томска 2021
У середньому топ-31.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 20 з 50
2021 9 2 1 з 50
2020 14 2 1 з 10
2019 2 0 22 з 50

fiim · 245.00 очок рейтингу

Останні турніри

20 з 50 топ-40.0%
Xmasters-2022 4–6 січня 2022 · fiim ігор 19 · перемог 8 · бали 11.40 · допи +3.10 · штраф — · ПУ 3
3.00 очок fiim
4 з 10 топ-40.0%
Mafia World Tour Grossmeisters 2020 15–17 жовтня 2021 · fiim ігор 25 · перемог 14 · бали 16.83 · допи +2.75 · штраф — · ПУ 2 Найкращий гравець мафії
0.00 очок fiim
14 з 70 топ-20.0%
Хрустальная Маска 2021 25–26 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 6.75 · допи +1.55 · штраф — · ПУ 2
8.00 очок fiim
2 з 29 топ-6.9%
День рождения MT 2021 фінал 24–25 липня 2021 · fiim ігор 16 · перемог 11 · бали 14.00 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 3 Найкращий дон *
20.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
240 ігор
Найкращий місяць
липень 2021 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.52 · Кубок Томска 2021, Фінали
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
339 ігор · частки рахуються від них
1 33 9.7% 48.5% 16/33
2 29 8.6% 48.3% 14/29
3 34 10.0% 52.9% 18/34
4 34 10.0% 64.7% 22/34
5 30 8.8% 50.0% 15/30
6 38 11.2% 52.6% 20/38
7 34 10.0% 50.0% 17/34
8 38 11.2% 60.5% 23/38
9 31 9.1% 58.1% 18/31
10 38 11.2% 63.2% 24/38
197 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 17 8.6% 52.9% 9/17
2 18 9.1% 50.0% 9/18
3 14 7.1% 42.9% 6/14
4 18 9.1% 61.1% 11/18
5 20 10.2% 50.0% 10/20
6 21 10.7% 33.3% 7/21
7 19 9.6% 42.1% 8/19
8 28 14.2% 60.7% 17/28
9 20 10.2% 55.0% 11/20
10 22 11.2% 59.1% 13/22
29 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 6 20.7% 0.0% 0/6
2 3 10.3% 33.3% 1/3
3 3 10.3% 33.3% 1/3
4 2 6.9% 50.0% 1/2
5 4 13.8% 25.0% 1/4
6 3 10.3% 100.0% 3/3
7 1 3.4% 0.0% 0/1
8 2 6.9% 100.0% 2/2
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 2 6.9% 50.0% 1/2
74 гри за мафія · частки рахуються від них
1 7 9.5% 71.4% 5/7
2 5 6.8% 40.0% 2/5
3 10 13.5% 70.0% 7/10
4 9 12.2% 88.9% 8/9
5 5 6.8% 80.0% 4/5
6 11 14.9% 63.6% 7/11
7 6 8.1% 66.7% 4/6
8 6 8.1% 50.0% 3/6
9 7 9.5% 71.4% 5/7
10 8 10.8% 87.5% 7/8
39 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 7.7% 66.7% 2/3
2 3 7.7% 66.7% 2/3
3 7 17.9% 57.1% 4/7
4 5 12.8% 40.0% 2/5
5 1 2.6% 0.0% 0/1
6 3 7.7% 100.0% 3/3
7 8 20.5% 62.5% 5/8
8 2 5.1% 50.0% 1/2
9 1 2.6% 100.0% 1/1
10 6 15.4% 50.0% 3/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.