Эклер.

196 ігор ·турнірні ігри · остання гра 7 лис 2021
19 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 листопада 2021, МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Полуфинал-Новосибирск.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 196
Win-rate 44.9% 88/196
Бали 128.55 з них 28.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 28
ЛХ 2+ 39.3% 11 із 28 ПУ
Штрафи 2.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 56.5% 13/23
мафія 55.6% 20/36
мирний 46.5% 53/114
шериф 8.7% 2/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 114 58.2%
мафія 36 18.4%
шериф 23 11.7%
дон 23 11.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 19 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Grand Siberian Cup 2020, Абакан, Серия 2
Найкращий гравець міста ×1 Grand Siberian Cup 2020, Абакан, Серия 2
Найкращий дон* ×2 МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Красноярск · MT WINTER CUP 2021
Найчастіше ПУ ×1 МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Красноярск

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 19 196 ігор
Фіналів 3 15.8% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 80 Кубок Красноярска 2017
У середньому топ-49.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 9 0 2 з 10
2020 4 0 2 з 10
2019 3 2 4 з 60
2018 1 0 23 з 70
2017 2 1 1 з 80

fiim · 80.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Полуфинал-Новосибирск 6–7 листопада 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 108 ігор 14 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Красноярск 23 жовтня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 87 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.55 · допи +0.55 · штраф — · ПУ 2 Найкращий дон *Найчастіше ПУ
62 з 70 топ-88.6%
Хрустальная Маска 2021 25–26 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи +0.50 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim
16 з 30 топ-53.3%
Palermo Solar Cup 2021 31 липня – 1 серпня 2021 · fiim ігор 12 · перемог 5 · бали 6.97 · допи +1.25 · штраф — · ПУ 3
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
88 ігор
Найкращий місяць
квітень 2017 — 73.7% (14/19)
Максимум допів за гру
+2.00 · Кубок Красноярска 2017, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
196 ігор · частки рахуються від них
1 26 13.3% 46.2% 12/26
2 20 10.2% 35.0% 7/20
3 18 9.2% 50.0% 9/18
4 21 10.7% 57.1% 12/21
5 20 10.2% 35.0% 7/20
6 21 10.7% 42.9% 9/21
7 20 10.2% 50.0% 10/20
8 15 7.7% 60.0% 9/15
9 17 8.7% 29.4% 5/17
10 18 9.2% 44.4% 8/18
114 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 13.2% 33.3% 5/15
2 15 13.2% 46.7% 7/15
3 11 9.6% 54.5% 6/11
4 15 13.2% 60.0% 9/15
5 10 8.8% 50.0% 5/10
6 9 7.9% 33.3% 3/9
7 13 11.4% 46.2% 6/13
8 7 6.1% 85.7% 6/7
9 9 7.9% 22.2% 2/9
10 10 8.8% 40.0% 4/10
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 13.0% 0.0% 0/3
2 1 4.3% 0.0% 0/1
3 1 4.3% 0.0% 0/1
4 2 8.7% 100.0% 2/2
5 3 13.0% 0.0% 0/3
6 6 26.1% 0.0% 0/6
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 13.0% 0.0% 0/3
9 2 8.7% 0.0% 0/2
10 2 8.7% 0.0% 0/2
36 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 8.3% 100.0% 3/3
2 1 2.8% 0.0% 0/1
3 2 5.6% 100.0% 2/2
4 4 11.1% 25.0% 1/4
5 6 16.7% 33.3% 2/6
6 2 5.6% 100.0% 2/2
7 5 13.9% 60.0% 3/5
8 3 8.3% 66.7% 2/3
9 6 16.7% 50.0% 3/6
10 4 11.1% 50.0% 2/4
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 5 21.7% 80.0% 4/5
2 3 13.0% 0.0% 0/3
3 4 17.4% 25.0% 1/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 4.3% 0.0% 0/1
6 4 17.4% 100.0% 4/4
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 8.7% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.