Ананас.

294 гри ·турнірні ігри · остання гра 6 січ 2022
23 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 січня 2022, Xmasters-2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 294
Win-rate 49.7% 146/294
Бали 171.07 з них 25.87 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 26
ЛХ 2+ 34.6% 9 із 26 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 65.5% 19/29
мафія 60.6% 40/66
мирний 44.6% 78/175
шериф 37.5% 9/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 175 59.5%
мафія 66 22.4%
дон 29 9.9%
шериф 24 8.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 23 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×2 МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Полуфинал-Новосибирск · Хрустальная Маска 2020
Найкращий гравець міста ×2 МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Полуфинал-Новосибирск · Хрустальная Маска 2020
Найкращий дон* ×1 Grand Siberian Cup 2020, Серия 1
Найчастіше ПУ ×1 Palermo Solar Cup 2021

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 23 294 гри
Фіналів 3 13.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Grand Siberian Cup 2020, Новосибирск, Серия 11
У середньому топ-43.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 13 з 50
2021 10 2 2 з 10
2020 12 1 1 з 10

fiim · 100.00 очок рейтингу

Останні турніри

13 з 50 топ-26.0%
Xmasters-2022 4–6 січня 2022 · fiim ігор 19 · перемог 8 · бали 12.45 · допи +2.65 · штраф — · ПУ 6
6.00 очок fiim
26 з 30 топ-86.7%
Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021 фінал 27–28 листопада 2021 · fiim ігор 15 · перемог 5 · бали 5.33 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 2
5.00 очок fiim
2 з 10 топ-20.0%
МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Полуфинал-Новосибирск 6–7 листопада 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 108 ігор 14 · перемог 8 · бали 10.31 · допи +2.05 · штраф — · ПУ 2 MVPНайкращий гравець міста
13 з 70 топ-18.6%
Хрустальная Маска 2021 25–26 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 6.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
10.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
104 гри
Найкращий місяць
вересень 2020 — 59.3% (16/27)
Максимум допів за гру
+0.52 · Barnaul Masters 2021, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
294 гри · частки рахуються від них
1 30 10.2% 53.3% 16/30
2 30 10.2% 53.3% 16/30
3 30 10.2% 46.7% 14/30
4 26 8.8% 46.2% 12/26
5 26 8.8% 50.0% 13/26
6 33 11.2% 39.4% 13/33
7 30 10.2% 46.7% 14/30
8 37 12.6% 48.6% 18/37
9 26 8.8% 53.8% 14/26
10 26 8.8% 61.5% 16/26
175 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 20 11.4% 55.0% 11/20
2 16 9.1% 43.8% 7/16
3 14 8.0% 21.4% 3/14
4 18 10.3% 38.9% 7/18
5 14 8.0% 42.9% 6/14
6 18 10.3% 38.9% 7/18
7 19 10.9% 36.8% 7/19
8 22 12.6% 40.9% 9/22
9 16 9.1% 56.3% 9/16
10 18 10.3% 66.7% 12/18
24 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 12.5% 0.0% 0/3
3 3 12.5% 100.0% 3/3
4 2 8.3% 0.0% 0/2
5 4 16.7% 25.0% 1/4
6 6 25.0% 16.7% 1/6
7 2 8.3% 50.0% 1/2
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 2 8.3% 50.0% 1/2
10 1 4.2% 100.0% 1/1
66 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 10.6% 71.4% 5/7
2 8 12.1% 87.5% 7/8
3 8 12.1% 37.5% 3/8
4 4 6.1% 75.0% 3/4
5 6 9.1% 66.7% 4/6
6 5 7.6% 60.0% 3/5
7 5 7.6% 60.0% 3/5
8 12 18.2% 58.3% 7/12
9 7 10.6% 42.9% 3/7
10 4 6.1% 50.0% 2/4
29 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 10.3% 0.0% 0/3
2 3 10.3% 66.7% 2/3
3 5 17.2% 100.0% 5/5
4 2 6.9% 100.0% 2/2
5 2 6.9% 100.0% 2/2
6 4 13.8% 50.0% 2/4
7 4 13.8% 75.0% 3/4
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 1 3.4% 100.0% 1/1
10 3 10.3% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.