Tsss.

515 ігор ·турнірні ігри · остання гра 30 січ 2022
49 турнірів ·2× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 січня 2022, MT Winter Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 515
Win-rate 49.1% 253/515
Бали 384.66 з них 91.96 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 95
ЛХ 2+ 35.9% 33 із 92 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.2% 63/103
шериф 50.0% 32/64
дон 50.0% 28/56
мирний 44.5% 130/292

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 292 56.7%
мафія 103 20.0%
шериф 64 12.4%
дон 56 10.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 49 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×8 Palermo Solar Cup 2021 · День рождения MT 2021 · MT WINTER CUP 2021 · Grand Siberian Cup 2020, Красноярск, Серия 7 · 1604 Mafia Tour 2020 · Almaty Open Cup 2019 · Кубок Красноярска 2018 · Чемпионат России по Мафии 2017
Найкращий гравець міста ×5 День рождения MT 2021 · MT WINTER CUP 2021 · Grand Siberian Cup 2020, Красноярск, Серия 7 · 1604 Mafia Tour 2020 · Almaty Open Cup 2019
Найкращий гравець мафії ×6 Palermo Solar Cup 2021 · День рождения MT 2021 · Siberian Guns 2021 · 1604 Mafia Tour 2020 · Кубок Красноярска 2018 · Чемпионат России по Мафии 2017
Найкращий шериф* ×2 Palermo Solar Cup 2021 · Grand Siberian Cup 2020, Томск, Серия 3
Найкращий дон* ×1 Belorussian Mafia Cup 2016
Найчастіше ПУ ×7 День рождения MT 2021 · 1604 Mafia Tour 2021 · Siberian Guns 2021 · MT WINTER CUP 2021 · Grand Siberian Cup 2020, ПФ · Grand Siberian Cup 2020, Томск, Серия 3 · Хрустальная Маска 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 49 515 ігор
Фіналів 14 28.6% турнірів
Подіумів 6 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 70 Кубок Красноярска 2018
У середньому топ-35.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 2 0 15 з 40
2021 11 5 2 з 100
2020 13 2 4 з 40
2019 7 3 3 з 60
2018 2 1 1 з 70
2017 10 3 1 з 10
2016 2 0 14 з 20
2015 1 0 47 з 60
2013 1 0 50 з 120

fiim · 448.00 очок рейтингу

Останні турніри

15 з 40 топ-37.5%
MT Winter Cup 2022 29–30 січня 2022 · fiim ігор 11 · перемог 5 · бали 6.80 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 2
2.00 очок fiim
16 з 50 топ-32.0%
Xmasters-2022 4–6 січня 2022 · fiim ігор 19 · перемог 10 · бали 12.30 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 3
3.00 очок fiim
6 з 10 топ-60.0%
МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Красноярск 23 жовтня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 87 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.50 · допи +0.80 · штраф −0.50 · ПУ 2
15 з 70 топ-21.4%
Хрустальная Маска 2021 25–26 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 6.70 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 2
6.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
483 гри
Найкращий місяць
квітень 2018 — 75.0% (12/16)
ЛХ 3/3
3 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
515 ігор · частки рахуються від них
1 49 9.5% 53.1% 26/49
2 49 9.5% 46.9% 23/49
3 60 11.7% 50.0% 30/60
4 54 10.5% 44.4% 24/54
5 54 10.5% 46.3% 25/54
6 48 9.3% 45.8% 22/48
7 47 9.1% 53.2% 25/47
8 53 10.3% 56.6% 30/53
9 45 8.7% 55.6% 25/45
10 56 10.9% 41.1% 23/56
292 гри за мирний · частки рахуються від них
1 33 11.3% 54.5% 18/33
2 29 9.9% 44.8% 13/29
3 33 11.3% 33.3% 11/33
4 29 9.9% 34.5% 10/29
5 32 11.0% 34.4% 11/32
6 29 9.9% 58.6% 17/29
7 26 8.9% 46.2% 12/26
8 26 8.9% 46.2% 12/26
9 19 6.5% 52.6% 10/19
10 36 12.3% 44.4% 16/36
64 гри за шериф · частки рахуються від них
1 7 10.9% 28.6% 2/7
2 5 7.8% 40.0% 2/5
3 5 7.8% 80.0% 4/5
4 9 14.1% 33.3% 3/9
5 5 7.8% 100.0% 5/5
6 4 6.2% 25.0% 1/4
7 5 7.8% 80.0% 4/5
8 10 15.6% 60.0% 6/10
9 4 6.2% 75.0% 3/4
10 10 15.6% 20.0% 2/10
103 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 4.9% 60.0% 3/5
2 8 7.8% 50.0% 4/8
3 18 17.5% 77.8% 14/18
4 9 8.7% 77.8% 7/9
5 10 9.7% 50.0% 5/10
6 9 8.7% 33.3% 3/9
7 9 8.7% 44.4% 4/9
8 12 11.7% 83.3% 10/12
9 15 14.6% 60.0% 9/15
10 8 7.8% 50.0% 4/8
56 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 7.1% 75.0% 3/4
2 7 12.5% 57.1% 4/7
3 4 7.1% 25.0% 1/4
4 7 12.5% 57.1% 4/7
5 7 12.5% 57.1% 4/7
6 6 10.7% 16.7% 1/6
7 7 12.5% 71.4% 5/7
8 5 8.9% 40.0% 2/5
9 7 12.5% 42.9% 3/7
10 2 3.6% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.