Sylar.

51 гра ·турнірні ігри · остання гра 6 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 січня 2022, Xmasters-2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 51
Win-rate 41.2% 21/51
Бали 23.10 з них 2.10 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 28.6% 2 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
шериф 40.0% 2/5
мафія 40.0% 2/5
мирний 38.9% 14/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 70.6%
шериф 5 9.8%
мафія 5 9.8%
дон 5 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 51 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Красноярск
У середньому топ-56.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 44 з 50
2021 3 0 8 з 10

fiim · 16.00 очок рейтингу

Останні турніри

44 з 50 топ-88.0%
Xmasters-2022 4–6 січня 2022 · fiim ігор 19 · перемог 6 · бали 7.20 · допи +1.15 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
8 з 10 топ-80.0%
МЛМ 2021, Сибирь и Урал, Красноярск 23 жовтня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 87 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
24 з 70 топ-34.3%
Хрустальная Маска 2021 25–26 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 6.15 · допи +0.55 · штраф — · ПУ 4
3.00 очок fiim
11 з 50 топ-22.0%
Кубок Красноярска 2021 19–20 червня 2021 · fiim ігор 12 · перемог 7 · бали 7.72 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 2
10.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
51 гра
Найкращий місяць
січень 2022 — 31.6% (6/19)
Максимум допів за гру
+0.30 · Xmasters-2022, 2 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 5 9.8% 60.0% 3/5
2 6 11.8% 33.3% 2/6
3 4 7.8% 75.0% 3/4
4 4 7.8% 0.0% 0/4
5 7 13.7% 28.6% 2/7
6 4 7.8% 75.0% 3/4
7 6 11.8% 33.3% 2/6
8 4 7.8% 25.0% 1/4
9 6 11.8% 50.0% 3/6
10 5 9.8% 40.0% 2/5
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 11.1% 50.0% 2/4
2 4 11.1% 0.0% 0/4
3 4 11.1% 75.0% 3/4
4 3 8.3% 0.0% 0/3
5 7 19.4% 28.6% 2/7
6 4 11.1% 75.0% 3/4
7 4 11.1% 50.0% 2/4
8 1 2.8% 0.0% 0/1
9 3 8.3% 66.7% 2/3
10 2 5.6% 0.0% 0/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.