Portugal Mafia Cup 2023

fiim 28–29 жовтня 2023 Лісабон Особистий 24 учасники · 28 ігор Турнір на fiim ↗
Внесок 50 EUR
Підсумок За турами Квалификационные игры Финал Лише результати «Финал» Лідери етапів: квалификационные игры — Azur 12.40 · финал — Azur 16.95
Місце#Гравець Бали Доп Штраф Ci Перемоги ПУ
1 Azur 16.95 1.79 0 0.00 71.4% (10/14) 6/9 2/3 2/2 0/0 2
Доп
1.79
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
2
6/9 2/3 2/2 0/0
2 ShkodaMVP 15.90 2.74 0 0.00 57.1% (8/14) 5/8 1/1 1/3 1/2 0
Доп
2.74
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
0
5/8 1/1 1/3 1/2
3 Норма Джин 15.50 1.68 0 0.26 64.3% (9/14) 9/12 0/0 0/2 0/0 2
Доп
1.68
Штраф
0
Ci
0.26
ПУ
2
9/12 0/0 0/2 0/0
4 Minnesota 15.26 0.90 −0.50 0.00 71.4% (10/14) 3/5 1/1 4/6 2/2 1
Доп
0.90
Штраф
−0.50
Ci
0.00
ПУ
1
3/5 1/1 4/6 2/2
5 Esferus 15.15 1.99 0 0.00 57.1% (8/14) 5/9 0/0 2/3 1/2 1
Доп
1.99
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
1
5/9 0/0 2/3 1/2
6 Fomo 14.88 2.02 0 0.00 57.1% (8/14) 4/8 2/2 1/3 1/1 0
Доп
2.02
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
0
4/8 2/2 1/3 1/1
7 Daisy 14.65 2.29 −0.50 0.00 57.1% (8/14) 5/9 1/2 0/1 2/2 1
Доп
2.29
Штраф
−0.50
Ci
0.00
ПУ
1
5/9 1/2 0/1 2/2
8 nobody_ 13.98 1.46 0 0.66 50.0% (7/14) 4/10 1/1 1/2 1/1 3
Доп
1.46
Штраф
0
Ci
0.66
ПУ
3
4/10 1/1 1/2 1/1
9 Kasha 13.85 2.09 0 0.60 42.9% (6/14) 5/10 0/1 0/0 1/3 3
Доп
2.09
Штраф
0
Ci
0.60
ПУ
3
5/10 0/1 0/0 1/3
10 Dari 13.56 0.60 −0.70 0.10 64.3% (9/14) 8/12 0/1 1/1 0/0 1
Доп
0.60
Штраф
−0.70
Ci
0.10
ПУ
1
8/12 0/1 1/1 0/0

Бали, доп (з бонусом ЛХ), штраф і Ci — з офіційної таблиці етапу. Ролі — перемоги з ігор за протоколами етапів, що увійшли в підсумок. Колір частки перемог — відносно очікуваної за такого набору ролей.

Синхронізовано з джерела: 9 жов 2026, 18:44