Kasha

40 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 кві 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 квітня 2024, Portugal Spring Cup 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 40
Win-rate 55.0% 22/40
Бали 41.42 з них 5.50 допами Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 6/8
мирний 51.9% 14/27
шериф 50.0% 2/4
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 67.5%
дон 8 20.0%
шериф 4 10.0%
мафія 1 2.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 German Mafia Cup 2023 Серия 5 BERLIN
Найчастіше ПУ ×1 Portugal Mafia Cup 2023

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 40 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 German Mafia Cup 2023 Серия 5 BERLIN
У середньому топ-31.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 5 з 30
2023 2 1 4 з 10

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 30 топ-16.7%
Portugal Spring Cup 2024 фінал 20–21 квітня 2024 · fiim · Лісабон ігор 16 · перемог 10 · бали 19.07 · допи +3.01 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
9 з 24 топ-37.5%
Portugal Mafia Cup 2023 фінал 28–29 жовтня 2023 · fiim · Лісабон ігор 14 · перемог 6 · бали 13.85 · допи +2.09 · штраф — · ПУ 3 Найчастіше ПУ
0.00 очок fiim
4 з 10 топ-40.0%
German Mafia Cup 2023 Серия 5 BERLIN 24 вересня 2023 · fiim · Берлін · German Mafia Cup 2023, етап 5 ігор 10 · перемог 6 · бали 9.20 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1 Найкращий дон *

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
40 ігор
Найкращий місяць
квітень 2024 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.52 · Portugal Spring Cup 2024, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.5% 33.3% 1/3
2 3 7.5% 66.7% 2/3
3 4 10.0% 0.0% 0/4
4 4 10.0% 50.0% 2/4
5 7 17.5% 57.1% 4/7
6 3 7.5% 100.0% 3/3
7 2 5.0% 0.0% 0/2
8 3 7.5% 66.7% 2/3
9 5 12.5% 60.0% 3/5
10 6 15.0% 83.3% 5/6
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 1 3.7% 100.0% 1/1
3 2 7.4% 0.0% 0/2
4 2 7.4% 50.0% 1/2
5 6 22.2% 50.0% 3/6
6 1 3.7% 100.0% 1/1
7 2 7.4% 0.0% 0/2
8 3 11.1% 66.7% 2/3
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 4 14.8% 100.0% 4/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 100.0% 2/2
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.