Monso

116 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 4 жов 2026
9 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Нагороди

9 турнірів у вибірці
1 1× переможець Royal Minicup - Spring Season Finals
3 1× третє місце Black Tie Mafia Cup
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Black Tie Mafia Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 116 ігор
Фіналів 5 55.6% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Royal Minicup - Spring Season Finals
У середньому топ-52.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 9 5 1 з 10

Де грав

2 країни · 7 міст
Країни
США 4 турніри · 56 ігор 6 з 30 найкраще місце
Канада 3 турніри · 40 ігор 3 з 21 найкраще місце
Міста
Нью-Йорк, США 2 турніри · 28 ігор 8 з 20 найкраще місце
Монреаль, Канада 2 турніри · 24 гри 11 з 21 найкраще місце
Ралі, США 1 турнір · 16 ігор 6 з 30 найкраще місце
Торонто, Канада 1 турнір · 16 ігор 3 з 21 найкраще місце
Даллас, США 1 турнір · 12 ігор 12 з 20 найкраще місце
294 St Catherines West 1 турнір · 10 ігор 8 з 10 найкраще місце
294 St. Catherines West 1 турнір · 10 ігор 1 з 10 найкраще місце

Історія

9 з 9
3–4 жов2026 Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі 6 з 30 топ-20.0% фінал 16 · 8 11.26 +2.96 — 1 —
Відбіркові 12 ігор · 7 перемог · бали 8.40
Фінал 4 гри · 1 перемога · бали 2.86
19–20 вер2026 Mixalich Cup 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас 12 з 20 топ-60.0% 12 · 6 6.20 +0.50 −0.30 — —
Відбіркові 12 ігор · 6 перемог · бали 6.20
5–6 вер2026 Big 10 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль 20 з 21 топ-95.2% 12 · 2 2.01 +0.80 −0.90 1 —
Відбіркові 12 ігор · 2 перемоги · бали 2.01
6–7 чер2026 Fleur de Lys Cup 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль 11 з 21 топ-52.4% 12 · 6 7.20 +2.10 −0.90 — —
Відбіркові 12 ігор · 6 перемог · бали 7.20
17 тра2026 Royal Minicup - Spring Season Finals 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West 1 з 10 перемога фінал 10 · 7 8.75 +1.80 −0.30 2 —
Відбіркові 10 ігор · 7 перемог · бали 8.75
9–10 тра2026 Black Tie Mafia Cup 9–10 травня 2026 · CLM · Торонто Найкращий гравець мафії 3 з 21 топ-14.3% фінал 16 · 9 12.34 +2.74 −0.30 — —
Відбіркові 12 ігор · 6 перемог · бали 7.40
Фінал 4 гри · 3 перемоги · бали 4.94
5 кві2026 Fool’s cup 5 квітня 2026 · CLM · 294 St Catherines West 8 з 10 топ-80.0% фінал 10 · 3 3.90 +1.20 −0.30 — —
Відбіркові 10 ігор · 3 перемоги · бали 3.90
21–22 бер2026 Tulip Cup 21–22 березня 2026 · CLM · Нью-Йорк 20 з 20 топ-100.0% 12 · 1 0.60 +0.80 −1.20 — —
Відбіркові 12 ігор · 1 перемога · бали 0.60
31 січ – 2 лют2026 Frozen Heat 31 січня – 2 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк 8 з 20 топ-40.0% фінал 16 · 8 9.37 +0.90 — 1 —
Відбіркові 12 ігор · 7 перемог · бали 8.07
Фінал 4 гри · 1 перемога · бали 1.30

У командному турнірі — місце команди та особисте місце. Бали, допи та ігри — особисті. Очки фед. — рейтингові очки федерації за турнір; в етапів серій їх немає. Натисніть на рядок, щоб побачити етапи та склад.

Найкращі ігри на турнірах

за допами за вирахуванням штрафу · одна на роль · за весь час
мафія +0.50 допи − штраф
Fleur de Lys Cup Відбіркові, гра 12 · стіл 1 · 6 чер 2026
Підсумок
перемога
Слот
3
Доп
+0.50
Штраф
—
Місце на турнірі
11 з 21
Відкрити гру →
дон +0.50 допи − штраф
Black Tie Mafia Cup Відбіркові, гра 3 · стіл 1 · 9 тра 2026
Підсумок
перемога
Слот
6
Доп
+0.50
Штраф
—
Місце на турнірі
3 з 21
Відкрити гру →