Monso

116 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 4 жов 2026
9 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.0% (16/40) 50.0% (6/12) 40 ігор
Доп/гру 0.11 за 40 ігор 0.18 за 12 ігор 40 ігор
Мирний 23.1% (6/26) 33.3% (2/6) 26 ігор
Шериф 33.3% (1/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало
Мафія 66.7% (4/6) 80.0% (4/5) 6 ігор · мало
Дон 100.0% (5/5) — 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 116
Win-rate 43.1% 50/116
Бали 61.63 з них 13.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 5
Штрафи 4.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 86.7% 13/15
мафія 65.2% 15/23
мирний 30.9% 21/68
шериф 10.0% 1/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 58.6%
мафія 23 19.8%
дон 15 12.9%
шериф 10 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Royal Minicup - Spring Season Finals
3 1× третє місце Black Tie Mafia Cup
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Black Tie Mafia Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 116 ігор
Фіналів 5 55.6% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Royal Minicup - Spring Season Finals
У середньому топ-52.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 9 5 1 з 10

Останні турніри

6 з 30 топ-20.0%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 8 · бали 11.26 · допи +2.96 · штраф — · ПУ 1
12 з 20 топ-60.0%
Mixalich Cup 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 12 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.50 · штраф −0.30 · ПУ —
20 з 21 топ-95.2%
Big 10 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 2 · бали 2.01 · допи +0.80 · штраф −0.90 · ПУ 1
11 з 21 топ-52.4%
Fleur de Lys Cup 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 6 · бали 7.20 · допи +2.10 · штраф −0.90 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 61.5% (16/26)
Максимум допів за гру
+0.65 · Judgement Day: Divinity Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.60 · Tulip Cup, Відбіркові

Активність

17 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
116 ігор · частки рахуються від них
1 11 9.5% 45.5% 5/11
2 9 7.8% 22.2% 2/9
3 13 11.2% 46.2% 6/13
4 12 10.3% 50.0% 6/12
5 13 11.2% 38.5% 5/13
6 14 12.1% 57.1% 8/14
7 12 10.3% 41.7% 5/12
8 10 8.6% 40.0% 4/10
9 10 8.6% 30.0% 3/10
10 12 10.3% 50.0% 6/12
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 5.9% 50.0% 2/4
2 7 10.3% 14.3% 1/7
3 6 8.8% 0.0% 0/6
4 8 11.8% 37.5% 3/8
5 11 16.2% 36.4% 4/11
6 9 13.2% 44.4% 4/9
7 6 8.8% 33.3% 2/6
8 3 4.4% 0.0% 0/3
9 4 5.9% 0.0% 0/4
10 10 14.7% 50.0% 5/10
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 20.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 2 20.0% 0.0% 0/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.7% 50.0% 1/2
2 1 4.3% 0.0% 0/1
3 3 13.0% 100.0% 3/3
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 4 17.4% 75.0% 3/4
8 6 26.1% 66.7% 4/6
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 20.0% 66.7% 2/3
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 2 13.3% 100.0% 2/2
4 2 13.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 26.7% 100.0% 4/4
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 1 6.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.