Shine

61 гра ·турнірні ігри · остання гра 14 гру 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 грудня 2025, Last Chance Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 61
Win-rate 34.4% 21/61
Бали 27.30 з них 5.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 2.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 3/6
шериф 42.9% 3/7
мафія 42.9% 6/14
мирний 26.5% 9/34

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 55.7%
мафія 14 23.0%
шериф 7 11.5%
дон 6 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 61 гра
Фіналів 1 20.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 21 Red Rocks Cup
У середньому топ-76.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 5 1 10 з 21

Останні турніри

19 з 20 топ-95.0%
Last Chance Cup 13–14 грудня 2025 · Emotion Games · NY ігор 10 · перемог 3 · бали 3.60 · допи +0.60 · штраф −0.30 · ПУ 1
10 з 21 топ-47.6%
Red Rocks Cup фінал 6–7 грудня 2025 · Emotion Games · Денвер ігор 14 · перемог 5 · бали 7.50 · допи +2.35 · штраф −1.10 · ПУ —
10 з 10 топ-94.0%
Битва Команд 2025 28–29 листопада 2025 · Emotion Games · Нью-Йорк команда 4 карася и одна поночка · особисто 47 з 50 ігор 15 · перемог 4 · бали 6.80 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
New school 27–28 вересня 2025 · Emotion Games · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи +0.30 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Найкращий місяць
вересень 2025 — 40.9% (9/22)
Максимум допів за гру
+0.65 · Red Rocks Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.50 · Red Rocks Cup, Відбір

Активність

6 ігрових днів за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 7 11.5% 71.4% 5/7
2 5 8.2% 0.0% 0/5
3 5 8.2% 40.0% 2/5
4 7 11.5% 42.9% 3/7
5 6 9.8% 33.3% 2/6
6 7 11.5% 14.3% 1/7
7 6 9.8% 33.3% 2/6
8 7 11.5% 57.1% 4/7
9 6 9.8% 0.0% 0/6
10 5 8.2% 40.0% 2/5
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.9% 50.0% 1/2
2 3 8.8% 0.0% 0/3
3 4 11.8% 50.0% 2/4
4 4 11.8% 25.0% 1/4
5 3 8.8% 33.3% 1/3
6 6 17.6% 16.7% 1/6
7 2 5.9% 0.0% 0/2
8 3 8.8% 66.7% 2/3
9 4 11.8% 0.0% 0/4
10 3 8.8% 33.3% 1/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 21.4% 66.7% 2/3
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 3 21.4% 66.7% 2/3
5 2 14.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.