ДанДанДан

265 ігор за 2026 рік · остання гра 11 жов 2026
15 турнірів ·3× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 55.3% (21/38) 55.1% (59/107) 38 ігор
Доп/гру 0.19 за 38 ігор 0.22 за 107 ігор 38 ігор
Мирний 52.4% (11/21) 49.2% (31/63) 21 гра
Шериф 33.3% (1/3) 42.9% (6/14) 3 гри · мало
Мафія 77.8% (7/9) 73.9% (17/23) 9 ігор · мало
Дон 40.0% (2/5) 71.4% (5/7) 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 265 клубні 61 · турнірні 204
Win-rate 52.5% 139/265
Бали 179.34 з них 48.15 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 16
Штрафи 13.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.1% 44/61
дон 58.6% 17/29
мирний 45.0% 67/149
шериф 42.3% 11/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 149 56.2%
мафія 61 23.0%
дон 29 10.9%
шериф 26 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 3× переможець Royal Flash PRO · Hakuna Matata · Осень Финал
2 2× друге місце Финал Весны · Борщ Cup
3 1× третє місце Liberty Cup
Номінації
MVP ×3 Royal Flash PRO · Fleur de Lys Cup · Осень Финал
Найкращий гравець міста ×2 Royal Flash PRO · Финал Весны
Найкращий гравець мафії ×1 Борщ Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 204 гри
Фіналів 15 100.0% турнірів
Подіумів 6 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 20 Royal Flash PRO
У середньому топ-30.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 15 15 1 з 20

Останні турніри

4 з 22 топ-18.2%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 10 · бали 13.53 · допи +3.62 · штраф −0.99 · ПУ 1
7 з 30 топ-23.3%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 9 · бали 10.92 · допи +2.26 · штраф −1.08 · ПУ 1
1 з 20 перемога
Royal Flash PRO фінал 22–23 серпня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 10 · бали 14.83 · допи +4.23 · штраф −0.30 · ПУ — MVPНайкращий гравець міста
1 з 11 перемога
Hakuna Matata фінал 19 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 7 · бали 8.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.70 · Fleur de Lys Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.70 · CLM Finals 2025, Відбіркові

Активність

44 ігрові дні, з них 24 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
265 ігор · частки рахуються від них
1 29 10.9% 65.5% 19/29
2 29 10.9% 55.2% 16/29
3 28 10.6% 53.6% 15/28
4 23 8.7% 43.5% 10/23
5 21 7.9% 42.9% 9/21
6 25 9.4% 48.0% 12/25
7 26 9.8% 38.5% 10/26
8 32 12.1% 62.5% 20/32
9 24 9.1% 62.5% 15/24
10 28 10.6% 46.4% 13/28
149 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 16 10.7% 62.5% 10/16
2 17 11.4% 52.9% 9/17
3 15 10.1% 33.3% 5/15
4 12 8.1% 66.7% 8/12
5 11 7.4% 9.1% 1/11
6 14 9.4% 42.9% 6/14
7 12 8.1% 33.3% 4/12
8 19 12.8% 57.9% 11/19
9 13 8.7% 46.2% 6/13
10 20 13.4% 35.0% 7/20
26 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 7.7% 50.0% 1/2
2 1 3.8% 0.0% 0/1
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 5 19.2% 0.0% 0/5
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 4 15.4% 50.0% 2/4
9 3 11.5% 33.3% 1/3
10 1 3.8% 100.0% 1/1
61 гра за мафія · частки рахуються від них
1 8 13.1% 75.0% 6/8
2 4 6.6% 100.0% 4/4
3 7 11.5% 85.7% 6/7
4 5 8.2% 40.0% 2/5
5 7 11.5% 85.7% 6/7
6 9 14.8% 55.6% 5/9
7 7 11.5% 42.9% 3/7
8 6 9.8% 83.3% 5/6
9 4 6.6% 100.0% 4/4
10 4 6.6% 75.0% 3/4
29 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 10.3% 66.7% 2/3
2 7 24.1% 42.9% 3/7
3 2 6.9% 100.0% 2/2
4 1 3.4% 0.0% 0/1
5 1 3.4% 100.0% 1/1
6 1 3.4% 0.0% 0/1
7 4 13.8% 25.0% 1/4
8 3 10.3% 66.7% 2/3
9 4 13.8% 100.0% 4/4
10 3 10.3% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.