Шайни

55 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 30 тра 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 травня 2026, ARENA 17 10 серія.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 55
Win-rate 34.5% 19/55
Бали 29.64 з них 8.62 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 3.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
дон 55.6% 5/9
мирний 26.7% 8/30
мафія 18.2% 2/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 54.5%
мафія 11 20.0%
дон 9 16.4%
шериф 5 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 55 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 ARENA 17 6 серія
У середньому топ-82.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 0 6 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
ARENA 17 10 серія 30 травня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 3 · бали 2.60 · допи +0.40 · штраф −0.60 · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
ARENA 17 6 серія 9 травня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 7.40 · допи +2.00 · штраф −0.30 · ПУ 2
31 з 40 топ-77.5%
Kyiv Mafia Unlimited 2026 11–12 квітня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 12 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +1.15 · штраф −0.80 · ПУ 1
8 з 10 топ-80.0%
ARENA 17 1 серія 14 березня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 6.60 · допи +1.60 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 35.0% (7/20)
Максимум допів за гру
+1.17 · Va Banque 2026, Відбір

Активність

7 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
55 ігор · частки рахуються від них
1 7 12.7% 28.6% 2/7
2 5 9.1% 40.0% 2/5
3 6 10.9% 66.7% 4/6
4 5 9.1% 40.0% 2/5
5 6 10.9% 16.7% 1/6
6 5 9.1% 60.0% 3/5
7 7 12.7% 28.6% 2/7
8 5 9.1% 40.0% 2/5
9 4 7.3% 0.0% 0/4
10 5 9.1% 20.0% 1/5
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.0% 0.0% 0/3
2 3 10.0% 33.3% 1/3
3 2 6.7% 50.0% 1/2
4 3 10.0% 33.3% 1/3
5 4 13.3% 25.0% 1/4
6 3 10.0% 66.7% 2/3
7 4 13.3% 25.0% 1/4
8 2 6.7% 50.0% 1/2
9 3 10.0% 0.0% 0/3
10 3 10.0% 0.0% 0/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 3 33.3% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.