Бренчі

66 ігор за 2026 рік · 160 загалом ·турнірні ігри · остання гра 12 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 35.0% (7/20) 53.6% (15/28) 20 ігор
Доп/гру 0.19 за 20 ігор 0.26 за 28 ігор 20 ігор
Мирний 29.4% (5/17) 38.5% (5/13) 17 ігор
Шериф 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 0.0% (0/1) 70.0% (7/10) 1 гра · мало
Дон 100.0% (1/1) 75.0% (3/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 66
Win-rate 50.0% 33/66
Бали 56.80 з них 15.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 3.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 68.8% 11/16
шериф 60.0% 3/5
мирний 37.5% 15/40

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 60.6%
мафія 16 24.2%
шериф 5 7.6%
дон 5 7.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
19–20 гру через 63 дні Командний Чемпіонат України 2026 Emotion Games · Київ у команді Дірєктора 7 команд заявлено

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце ARENA 17 7 серія
3 1× третє місце ARENA 17 4 серія

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 160 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 ARENA 17 7 серія
У середньому топ-53.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 7 0 2 з 10
2025 8 0 4 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
ARENA 17(ПІВФІНАЛ C) 12 вересня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 4.80 · допи +2.00 · штраф −1.60 · ПУ 1
7 з 11 топ-63.6%
Battle of the East 2026 Київ Серія 10 9 серпня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 3 · бали 5.80 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ —
4 з 10 топ-40.0%
SOPRANO MAFIA LEAGUE 2026 KIYV 24 травня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 8 · перемог 4 · бали 7.90 · допи +1.95 · штраф — · ПУ 1
2 з 10 топ-20.0%
ARENA 17 7 серія 16 травня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 6 · бали 11.00 · допи +3.00 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
17 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 53.6% (15/28)
Максимум допів за гру
+0.70 · SOPRANO MAFIA LEAGUE 2026 KIYV, Відбір

Активність

7 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
66 ігор · частки рахуються від них
1 8 12.1% 37.5% 3/8
2 6 9.1% 33.3% 2/6
3 7 10.6% 71.4% 5/7
4 6 9.1% 50.0% 3/6
5 7 10.6% 57.1% 4/7
6 6 9.1% 50.0% 3/6
7 6 9.1% 16.7% 1/6
8 7 10.6% 71.4% 5/7
9 6 9.1% 50.0% 3/6
10 7 10.6% 57.1% 4/7
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.5% 0.0% 0/3
2 3 7.5% 0.0% 0/3
3 4 10.0% 75.0% 3/4
4 3 7.5% 33.3% 1/3
5 4 10.0% 50.0% 2/4
6 4 10.0% 25.0% 1/4
7 6 15.0% 16.7% 1/6
8 4 10.0% 75.0% 3/4
9 4 10.0% 50.0% 2/4
10 5 12.5% 40.0% 2/5
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 50.0% 1/2
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 3 18.8% 66.7% 2/3
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 1 6.2% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.