Зай

48 ігор за 2026 рік · 60 загалом ·турнірні ігри · остання гра 6 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 58.3% (7/12) 40.0% (8/20) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.22 за 12 ігор 0.17 за 20 ігор 12 ігор · мало
Мирний 62.5% (5/8) 40.0% (4/10) 8 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) 57.1% (4/7) 1 гра · мало
Дон — 0.0% (0/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 48
Win-rate 54.2% 26/48
Бали 45.36 з них 12.53 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 3.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.6% 7/11
мирний 53.6% 15/28
шериф 50.0% 3/6
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 58.3%
мафія 11 22.9%
шериф 6 12.5%
дон 3 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 60 ігор
Фіналів 1 20.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 30 Vinnytsia Mafia Unlimited 2026
У середньому топ-64.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 1 6 з 30
2025 1 0 36 з 40

Останні турніри

11 з 30 топ-36.7%
Свої столи на Swipeal 4–6 серпня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 12 · перемог 7 · бали 12.20 · допи +2.60 · штраф — · ПУ 3
8 з 10 топ-80.0%
Soprano Mafia League 2026 Vinnytsia 26 липня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 8 · перемог 4 · бали 7.20 · допи +1.90 · штраф −0.30 · ПУ —
39 з 40 топ-97.5%
Чемпіонат України 2026 27–28 червня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 12 · перемог 4 · бали 3.00 · допи +1.40 · штраф −1.90 · ПУ —
6 з 30 топ-20.0%
Vinnytsia Mafia Unlimited 2026 фінал 25–26 квітня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 16 · перемог 11 · бали 22.96 · допи +6.63 · штраф −1.10 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
квітень 2026 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · Soprano Mafia League 2026 Vinnytsia, Відбір

Активність

8 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
48 ігор · частки рахуються від них
1 7 14.6% 71.4% 5/7
2 7 14.6% 57.1% 4/7
3 5 10.4% 20.0% 1/5
4 3 6.2% 100.0% 3/3
5 5 10.4% 40.0% 2/5
6 5 10.4% 80.0% 4/5
7 3 6.2% 0.0% 0/3
8 4 8.3% 75.0% 3/4
9 5 10.4% 60.0% 3/5
10 4 8.3% 25.0% 1/4
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 14.3% 100.0% 4/4
2 2 7.1% 50.0% 1/2
3 4 14.3% 25.0% 1/4
4 1 3.6% 100.0% 1/1
5 4 14.3% 50.0% 2/4
6 3 10.7% 66.7% 2/3
7 3 10.7% 0.0% 0/3
8 3 10.7% 66.7% 2/3
9 1 3.6% 100.0% 1/1
10 3 10.7% 33.3% 1/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 2 33.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 2 18.2% 100.0% 2/2
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 2 18.2% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.