Скорпіон

240 ігор за 2026 рік · 675 загалом ·турнірні ігри · остання гра 15 жов 2026
57 турнірів ·1× переможець· найближчий — CHUPICK SEMI-FINAL, 11 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 47.3% (53/112) 44.8% (26/58) 112 ігор
Доп/гру 0.36 за 112 ігор 0.37 за 58 ігор 112 ігор
Мирний 38.5% (25/65) 39.0% (16/41) 65 ігор
Шериф 60.0% (6/10) 66.7% (2/3) 10 ігор · мало
Мафія 64.3% (18/28) 55.6% (5/9) 28 ігор
Дон 44.4% (4/9) 60.0% (3/5) 9 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 240
Win-rate 47.9% 115/240
Бали 265.14 з них 88.78 допами · штраф віднято Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 21
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 21 ПУ
Штрафи 15.06

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.7% 33/51
дон 50.0% 12/24
шериф 44.4% 8/18
мирний 42.2% 62/147

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 147 61.2%
мафія 51 21.2%
дон 24 10.0%
шериф 18 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 57 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
11–12 лис через 25 днів CHUPICK SEMI-FINAL Emotion Games · Онлайн особистий залік 20 з 20 місць зайнято
19–20 гру через 63 дні Командний Чемпіонат України 2026 Emotion Games · Київ у команді не голосуйте скорпіона будь ласка 7 команд заявлено

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Vinnytsia Mafia Unlimited 2026
Найкращий гравець мафії ×1 Чемпіонат України 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 57 675 ігор
Фіналів 9 15.8% турнірів
Подіумів 10 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 40 Чемпіонат України 2025
У середньому топ-47.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 20 4 2 з 10
2025 18 4 1 з 40
2024 19 1 2 з 31

Останні турніри

1 з 10 топ-31.0%
Trio Cup 2026 14–15 жовтня 2026 · Emotion Games · Онлайн команда Мирними бути не можемо · особисто 9 з 29 ігор 14 · перемог 7 · бали 16.60 · допи +5.10 · штраф −0.30 · ПУ 1
2 з 25 топ-42.0%
Пара Лева 2026 10–11 жовтня 2026 · Emotion Games · Львів команда Сантьяго де Картузіо · особисто 21 з 50 ігор 15 · перемог 6 · бали 16.40 · допи +6.10 · штраф −0.90 · ПУ 2
30 з 40 топ-75.0%
EG Online Summer 2026 8–10 вересня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 12 · перемог 4 · бали 8.40 · допи +3.60 · штраф −1.40 · ПУ —
4 з 21 топ-19.0%
Півфінал Західної конференції Soprano Mafia League 2026 5–6 вересня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 15 · перемог 9 · бали 21.90 · допи +6.95 · штраф −0.50 · ПУ 4

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 62.5% (15/24)
Максимум допів за гру
+2.15 · Vinnytsia Mafia Unlimited 2026, Фінал

Активність

35 ігрових днів, усі турнірні · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
240 ігор · частки рахуються від них
1 26 10.8% 53.8% 14/26
2 28 11.7% 42.9% 12/28
3 23 9.6% 43.5% 10/23
4 18 7.5% 55.6% 10/18
5 23 9.6% 56.5% 13/23
6 23 9.6% 47.8% 11/23
7 30 12.5% 23.3% 7/30
8 23 9.6% 39.1% 9/23
9 21 8.8% 57.1% 12/21
10 25 10.4% 68.0% 17/25
147 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 10.2% 46.7% 7/15
2 16 10.9% 37.5% 6/16
3 17 11.6% 29.4% 5/17
4 11 7.5% 54.5% 6/11
5 16 10.9% 56.3% 9/16
6 16 10.9% 37.5% 6/16
7 20 13.6% 20.0% 4/20
8 12 8.2% 33.3% 4/12
9 10 6.8% 70.0% 7/10
10 14 9.5% 57.1% 8/14
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 16.7% 66.7% 2/3
5 3 16.7% 66.7% 2/3
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 3 16.7% 0.0% 0/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 27.8% 60.0% 3/5
10 1 5.6% 100.0% 1/1
51 гра за мафія · частки рахуються від них
1 7 13.7% 85.7% 6/7
2 11 21.6% 54.5% 6/11
3 5 9.8% 80.0% 4/5
4 3 5.9% 66.7% 2/3
5 2 3.9% 0.0% 0/2
6 4 7.8% 75.0% 3/4
7 4 7.8% 50.0% 2/4
8 7 13.7% 71.4% 5/7
9 2 3.9% 0.0% 0/2
10 6 11.8% 83.3% 5/6
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 3 12.5% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.2% 100.0% 1/1
4 1 4.2% 0.0% 0/1
5 2 8.3% 100.0% 2/2
6 2 8.3% 100.0% 2/2
7 3 12.5% 33.3% 1/3
8 4 16.7% 0.0% 0/4
9 4 16.7% 50.0% 2/4
10 4 16.7% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.