Зай

Владислав
63 гри за 2026 рік · 76 загалом · остання гра 31 сер 2026
Винница, Украина
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 12.5% (2/16) 53.8% (14/26) 16 ігор
Доп/гру 0.03 за 16 ігор 0.30 за 26 ігор 16 ігор
Мирний 10.0% (1/10) 53.3% (8/15) 10 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 0.0% (0/2) 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) 62.5% (5/8) 3 гри · мало
Дон 0.0% (0/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 63 клубні 49 · турнірні 14
Win-rate 38.1% 24/63
Бали 53.40 з них 12.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 46.7% 7/15
мирний 37.5% 15/40
дон 33.3% 1/3
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 63.5%
мафія 15 23.8%
шериф 5 7.9%
дон 3 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 20 Mafia Kings 2026
У середньому топ-52.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 1 7 з 20

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Фінал весни 2026 Cappuccino Mafia Club 14 червня 2026 · fiim · Вінниця ігор 6 · перемог 4 · бали 7.00 · допи +1.80 · штраф −0.60 · ПУ 1
0.00 очок fiim
7 з 20 топ-35.0%
Mafia Kings 2026 фінал 1 березня 2026 · fiim · Вінниця ігор 8 · перемог 3 · бали 7.00 · допи +1.60 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 12.5% (2/16)
Максимум допів за гру
+0.90 · №234258
Найбільший штраф
−0.80 · №235451

Активність

15 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
63 гри · частки рахуються від них
1 5 7.9% 20.0% 1/5
2 9 14.3% 33.3% 3/9
3 4 6.3% 50.0% 2/4
4 9 14.3% 55.6% 5/9
5 6 9.5% 16.7% 1/6
6 8 12.7% 0.0% 0/8
7 5 7.9% 80.0% 4/5
8 6 9.5% 83.3% 5/6
9 6 9.5% 16.7% 1/6
10 5 7.9% 40.0% 2/5
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.5% 33.3% 1/3
2 5 12.5% 40.0% 2/5
3 2 5.0% 50.0% 1/2
4 8 20.0% 50.0% 4/8
5 4 10.0% 0.0% 0/4
6 3 7.5% 0.0% 0/3
7 4 10.0% 75.0% 3/4
8 3 7.5% 66.7% 2/3
9 4 10.0% 25.0% 1/4
10 4 10.0% 25.0% 1/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 40.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 13.3% 0.0% 0/2
2 3 20.0% 33.3% 1/3
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 3 20.0% 0.0% 0/3
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.