Шелест

41 гра за 2026 рік · 180 загалом ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
14 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 46.7% (7/15) 56.3% (9/16) 15 ігор
Доп/гру 0.52 за 15 ігор 0.43 за 16 ігор 15 ігор
Мирний 45.5% (5/11) 41.7% (5/12) 11 ігор · мало
Шериф 66.7% (2/3) 100.0% (1/1) 3 гри · мало
Мафія 0.0% (0/1) 100.0% (3/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 41
Win-rate 48.8% 20/41
Бали 51.48 з них 16.39 допами · штраф віднято Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 0.95

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 80.0% 4/5
мафія 62.5% 5/8
мирний 37.0% 10/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 65.9%
мафія 8 19.5%
шериф 5 12.2%
дон 1 2.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Lviv spring cup 2025
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Пара Лева 2026
Найкращий гравець мафії ×1 Lviv spring cup 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 180 ігор
Фіналів 3 21.4% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 51 Lviv spring cup 2025
У середньому топ-35.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 1 6 з 10
2025 9 2 1 з 51
2024 2 0 5 з 10

Останні турніри

9 з 25 топ-16.0%
Пара Лева 2026 10–11 жовтня 2026 · Emotion Games · Львів команда Встав і Вийшов · особисто 8 з 50 ігор 15 · перемог 7 · бали 22.70 · допи +7.85 · штраф — · ПУ 3 Найкращий гравець міста
8 з 30 топ-26.7%
Lviv Spring Cup 2026 фінал 2–3 травня 2026 · Emotion Games · Львів ігор 16 · перемог 9 · бали 21.58 · допи +6.94 · штраф −0.95 · ПУ 2
6 з 10 топ-60.0%
Top 10 BlackBerry mafia club 17 січня 2026 · Emotion Games · Львів ігор 10 · перемог 4 · бали 7.20 · допи +1.60 · штраф — · ПУ —
12 з 45 топ-26.7%
Soprano Mafia League 2025 фінал 15–16 листопада 2025 · Emotion Games · Київ ігор 16 · перемог 9 · бали 18.00 · допи +4.50 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
17 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+1.25 · Пара Лева 2026, Відбір
Найбільший штраф
−0.65 · Lviv Spring Cup 2026, Фінал

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 3 7.3% 33.3% 1/3
2 3 7.3% 33.3% 1/3
3 4 9.8% 100.0% 4/4
4 5 12.2% 40.0% 2/5
5 5 12.2% 20.0% 1/5
6 4 9.8% 25.0% 1/4
7 4 9.8% 50.0% 2/4
8 5 12.2% 40.0% 2/5
9 4 9.8% 75.0% 3/4
10 4 9.8% 75.0% 3/4
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 2 7.4% 0.0% 0/2
3 1 3.7% 100.0% 1/1
4 3 11.1% 0.0% 0/3
5 5 18.5% 20.0% 1/5
6 1 3.7% 0.0% 0/1
7 3 11.1% 33.3% 1/3
8 4 14.8% 50.0% 2/4
9 2 7.4% 50.0% 1/2
10 3 11.1% 100.0% 3/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 2 40.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 2 25.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 50.0% 1/2
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.