МАЛЮК LV

171 гра за 2026 рік · 475 загалом ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
37 турнірів ·1× переможець· найближчий — ARENA 17 ФІНАЛ, 21 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 48.1% (38/79) 52.8% (19/36) 79 ігор
Доп/гру 0.32 за 79 ігор 0.26 за 36 ігор 79 ігор
Мирний 37.0% (17/46) 56.5% (13/23) 46 ігор
Шериф 45.5% (5/11) 33.3% (2/6) 11 ігор · мало
Мафія 83.3% (10/12) 33.3% (1/3) 12 ігор · мало
Дон 60.0% (6/10) 75.0% (3/4) 10 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 171
Win-rate 50.3% 86/171
Бали 166.32 з них 48.26 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 18
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 18 ПУ
Штрафи 8.85

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 73.1% 19/26
дон 63.2% 12/19
шериф 44.0% 11/25
мирний 43.6% 44/101

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 101 59.1%
мафія 26 15.2%
шериф 25 14.6%
дон 19 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 37 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
21 лис через 34 дні ARENA 17 ФІНАЛ Emotion Games · Київ особистий залік 10 з 10 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 LIFT 2025
Найкращий гравець мафії ×2 Кубок Долини Троянд 2026 · Soprano Mafia League 2025 фінал
Найкращий ПУ ×2 Battle of the West 2025 фінал · Чемпіонат України 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 37 475 ігор
Фіналів 6 16.2% турнірів
Подіумів 7 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Battle of the West Львів. Серія 1
У середньому топ-39.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 14 2 1 з 10
2025 22 4 2 з 10
2024 1 0 15 з 50

Останні турніри

10 з 25 топ-62.0%
Пара Лева 2026 10–11 жовтня 2026 · Emotion Games · Львів команда Залізна малина · особисто 31 з 50 ігор 15 · перемог 7 · бали 11.90 · допи +4.25 · штраф −1.80 · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
ARENA 17(ПІВФІНАЛ B) 13 вересня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 7 · бали 11.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
ARENA 17(ПІВФІНАЛ C) 12 вересня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 7.80 · допи +2.70 · штраф −0.80 · ПУ 2
6 з 10 топ-60.0%
CHUPICK 9 ONLINE 2 вересня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 8 · перемог 4 · бали 6.30 · допи +1.45 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
33 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 64.3% (18/28)
Максимум допів за гру
+1.25 · ARENA 17 4 серія, Відбір
Найбільший штраф
−0.80 · Пара Лева 2026, Відбір

Активність

22 ігрові дні, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
171 гра · частки рахуються від них
1 19 11.1% 15.8% 3/19
2 16 9.4% 31.3% 5/16
3 15 8.8% 53.3% 8/15
4 18 10.5% 38.9% 7/18
5 18 10.5% 44.4% 8/18
6 16 9.4% 62.5% 10/16
7 20 11.7% 80.0% 16/20
8 18 10.5% 61.1% 11/18
9 15 8.8% 46.7% 7/15
10 16 9.4% 68.8% 11/16
101 гра за мирний · частки рахуються від них
1 11 10.9% 0.0% 0/11
2 12 11.9% 25.0% 3/12
3 12 11.9% 50.0% 6/12
4 11 10.9% 45.5% 5/11
5 12 11.9% 50.0% 6/12
6 10 9.9% 50.0% 5/10
7 9 8.9% 77.8% 7/9
8 9 8.9% 44.4% 4/9
9 7 6.9% 42.9% 3/7
10 8 7.9% 62.5% 5/8
25 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 16.0% 0.0% 0/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.0% 0.0% 0/1
4 3 12.0% 33.3% 1/3
5 1 4.0% 0.0% 0/1
6 5 20.0% 80.0% 4/5
7 4 16.0% 100.0% 4/4
8 3 12.0% 33.3% 1/3
9 4 16.0% 25.0% 1/4
10 0 0.0% — жодного разу
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 11.5% 66.7% 2/3
2 1 3.8% 100.0% 1/1
3 2 7.7% 100.0% 2/2
4 2 7.7% 0.0% 0/2
5 1 3.8% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 6 23.1% 66.7% 4/6
8 2 7.7% 100.0% 2/2
9 4 15.4% 75.0% 3/4
10 5 19.2% 80.0% 4/5
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 3 15.8% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 10.5% 50.0% 1/2
5 4 21.1% 25.0% 1/4
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 1 5.3% 100.0% 1/1
8 4 21.1% 100.0% 4/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 15.8% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.