Cer

49 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 6 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 73.3% (11/15) 47.1% (16/34) 15 ігор
Доп/гру 0.31 за 15 ігор 0.34 за 34 гри 15 ігор
Мирний 100.0% (6/6) 36.8% (7/19) 6 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 60.0% (3/5) 2 гри · мало
Мафія 83.3% (5/6) 66.7% (4/6) 6 ігор · мало
Дон 0.0% (0/1) 50.0% (2/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 49
Win-rate 55.1% 27/49
Бали 52.08 з них 16.07 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 3.68

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 9/12
мирний 52.0% 13/25
шериф 42.9% 3/7
дон 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 51.0%
мафія 12 24.5%
шериф 7 14.3%
дон 5 10.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Soprano Mafia League 2026 Vinnytsia

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 49 ігор
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Soprano Mafia League 2026 Vinnytsia
У середньому топ-37.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 1 2 з 10

Останні турніри

6 з 21 топ-28.6%
Півфінал Західної конференції Soprano Mafia League 2026 5–6 вересня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 15 · перемог 11 · бали 17.50 · допи +4.65 · штраф −1.40 · ПУ 2
8 з 10 топ-80.0%
Battle of the West Вінниця.Серія №3 12 липня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 10 · перемог 3 · бали 8.20 · допи +3.60 · штраф −1.00 · ПУ —
8 з 40 топ-20.0%
Чемпіонат України 2026 фінал 27–28 червня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 16 · перемог 8 · бали 15.98 · допи +4.62 · штраф −0.78 · ПУ 1
2 з 10 топ-20.0%
Soprano Mafia League 2026 Vinnytsia 9 травня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 8 · перемог 5 · бали 10.40 · допи +3.20 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
вересень 2026 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+1.10 · Soprano Mafia League 2026 Vinnytsia, Відбір

Активність

6 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 6 12.2% 83.3% 5/6
2 7 14.3% 71.4% 5/7
3 4 8.2% 50.0% 2/4
4 5 10.2% 40.0% 2/5
5 4 8.2% 25.0% 1/4
6 4 8.2% 50.0% 2/4
7 5 10.2% 40.0% 2/5
8 5 10.2% 100.0% 5/5
9 5 10.2% 40.0% 2/5
10 4 8.2% 25.0% 1/4
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 12.0% 66.7% 2/3
2 5 20.0% 60.0% 3/5
3 2 8.0% 50.0% 1/2
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 1 4.0% 0.0% 0/1
7 3 12.0% 33.3% 1/3
8 3 12.0% 100.0% 3/3
9 3 12.0% 33.3% 1/3
10 1 4.0% 0.0% 0/1
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 2 28.6% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 100.0% 2/2
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 2 16.7% 0.0% 0/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 0.0% 0/2
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.