Кіса

172 гри за 2026 рік · 365 загалом ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
29 турнірів ·5× переможець· найближчий — Командний Чемпіонат України 2026, 19 гру
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 55.4% (36/65) 41.7% (15/36) 65 ігор
Доп/гру 0.43 за 65 ігор 0.33 за 36 ігор 65 ігор
Мирний 45.7% (16/35) 44.8% (13/29) 35 ігор
Шериф 71.4% (5/7) 0.0% (0/2) 7 ігор · мало
Мафія 56.3% (9/16) 33.3% (1/3) 16 ігор
Дон 85.7% (6/7) 50.0% (1/2) 7 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 172
Win-rate 56.4% 97/172
Бали 235.40 з них 69.43 допами · штраф віднято Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 16
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 16 ПУ
Штрафи 1.73

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 86.7% 13/15
шериф 58.8% 10/17
мафія 54.1% 20/37
мирний 52.4% 54/103

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 103 59.9%
мафія 37 21.5%
шериф 17 9.9%
дон 15 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 29 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
19–20 гру через 64 дні Командний Чемпіонат України 2026 Emotion Games · Київ у команді не голосуйте скорпіона будь ласка 7 команд заявлено

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×2 Свої столи на Swipeal · Vinnytsia Mafia Unlimited 2026
Найкращий гравець мафії ×1 Vinnytsia Mafia Unlimited 2026

Підсумки за турнірами

Турнірів 29 365 ігор
Фіналів 7 24.1% турнірів
Подіумів 11 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 71 Big Ben Open 2025
У середньому топ-36.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 14 4 1 з 30
2025 15 3 1 з 71

Останні турніри

7 з 25 топ-26.0%
Пара Лева 2026 10–11 жовтня 2026 · Emotion Games · Львів команда пара правих · особисто 13 з 50 ігор 15 · перемог 8 · бали 18.50 · допи +5.25 · штраф — · ПУ 1
2 з 21 топ-9.5%
Півфінал Західної конференції Soprano Mafia League 2026 5–6 вересня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 15 · перемог 12 · бали 27.70 · допи +7.85 · штраф — · ПУ 2
8 з 10 топ-80.0%
CHUPICK 9 ONLINE 2 вересня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 8 · перемог 2 · бали 6.60 · допи +2.30 · штраф — · ПУ —
11 з 20 топ-55.0%
Півфінал Battle of the West 2026 29 серпня 2026 · Emotion Games · Львів ігор 10 · перемог 2 · бали 9.40 · допи +3.70 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
13 ігор
Без штрафу поспіль
72 гри
Найкращий місяць
квітень 2026 — 69.4% (25/36)
Максимум допів за гру
+1.25 · Vinnytsia Mafia Unlimited 2026, Відбір
Найбільший штраф
−0.50 · CHUPICK 6 ONLINE, Відбір

Активність

23 ігрові дні, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
172 гри · частки рахуються від них
1 15 8.7% 73.3% 11/15
2 20 11.6% 40.0% 8/20
3 19 11.0% 68.4% 13/19
4 16 9.3% 56.3% 9/16
5 18 10.5% 50.0% 9/18
6 17 9.9% 35.3% 6/17
7 18 10.5% 66.7% 12/18
8 15 8.7% 40.0% 6/15
9 14 8.1% 78.6% 11/14
10 20 11.6% 60.0% 12/20
103 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 6.8% 85.7% 6/7
2 16 15.5% 37.5% 6/16
3 10 9.7% 60.0% 6/10
4 8 7.8% 62.5% 5/8
5 12 11.7% 33.3% 4/12
6 7 6.8% 28.6% 2/7
7 13 12.6% 61.5% 8/13
8 8 7.8% 50.0% 4/8
9 8 7.8% 75.0% 6/8
10 14 13.6% 50.0% 7/14
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 2 11.8% 0.0% 0/2
3 3 17.6% 100.0% 3/3
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 3 17.6% 0.0% 0/3
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 2 11.8% 100.0% 2/2
10 1 5.9% 100.0% 1/1
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 10.8% 50.0% 2/4
2 1 2.7% 100.0% 1/1
3 3 8.1% 33.3% 1/3
4 6 16.2% 50.0% 3/6
5 3 8.1% 100.0% 3/3
6 4 10.8% 25.0% 1/4
7 4 10.8% 75.0% 3/4
8 6 16.2% 16.7% 1/6
9 3 8.1% 66.7% 2/3
10 3 8.1% 100.0% 3/3
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 20.0% 66.7% 2/3
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 3 20.0% 100.0% 3/3
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 3 20.0% 100.0% 3/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 2 13.3% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.