Шива

102 гри за 2026 рік · 313 загалом ·турнірні ігри · остання гра 6 вер 2026
29 турнірів ·4× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.3% (8/15) 45.0% (9/20) 15 ігор
Доп/гру 0.27 за 15 ігор 0.36 за 20 ігор 15 ігор
Мирний 66.7% (6/9) 46.7% (7/15) 9 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало
Мафія 0.0% (0/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 102
Win-rate 57.8% 59/102
Бали 131.68 з них 36.89 допами · штраф віднято Середній доп: 0.36
ПУ · перший убитий 16
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 16 ПУ
Штрафи 1.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 6/9
шериф 61.5% 8/13
мирний 57.4% 35/61
мафія 52.6% 10/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 61 59.8%
мафія 19 18.6%
шериф 13 12.7%
дон 9 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 29 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×2 Va Banque 2026 · Battle of the West (фінал)

Підсумки за турнірами

Турнірів 29 313 ігор
Фіналів 4 13.8% турнірів
Подіумів 11 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 Rocky Mafia Best 10
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 9 2 1 з 10
2025 4 2 5 з 40
2024 16 0 1 з 12

Останні турніри

8 з 21 топ-38.1%
Півфінал Західної конференції Soprano Mafia League 2026 5–6 вересня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 15 · перемог 8 · бали 15.00 · допи +4.00 · штраф −0.50 · ПУ 4
3 з 10 топ-30.0%
Soprano Mafia League 2026 Vinnytsia 26 липня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 8 · перемог 4 · бали 8.10 · допи +2.85 · штраф −0.80 · ПУ 2
13 з 30 топ-43.3%
Lviv Spring Cup 2026 2–3 травня 2026 · Emotion Games · Львів ігор 12 · перемог 5 · бали 13.60 · допи +4.30 · штраф — · ПУ 2
2 з 30 топ-6.7%
Vinnytsia Mafia Unlimited 2026 фінал 25–26 квітня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 16 · перемог 13 · бали 27.86 · допи +6.83 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
44 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 73.1% (19/26)
Максимум допів за гру
+1.43 · Va Banque 2026, Відбір

Активність

13 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
102 гри · частки рахуються від них
1 11 10.8% 9.1% 1/11
2 11 10.8% 45.5% 5/11
3 7 6.9% 85.7% 6/7
4 11 10.8% 81.8% 9/11
5 9 8.8% 33.3% 3/9
6 11 10.8% 54.5% 6/11
7 9 8.8% 77.8% 7/9
8 11 10.8% 63.6% 7/11
9 11 10.8% 45.5% 5/11
10 11 10.8% 90.9% 10/11
61 гра за мирний · частки рахуються від них
1 7 11.5% 0.0% 0/7
2 7 11.5% 57.1% 4/7
3 6 9.8% 100.0% 6/6
4 5 8.2% 80.0% 4/5
5 6 9.8% 33.3% 2/6
6 7 11.5% 57.1% 4/7
7 6 9.8% 83.3% 5/6
8 3 4.9% 33.3% 1/3
9 7 11.5% 42.9% 3/7
10 7 11.5% 85.7% 6/7
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 23.1% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 10.5% 100.0% 2/2
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 2 10.5% 0.0% 0/2
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 4 21.1% 100.0% 4/4
9 2 10.5% 0.0% 0/2
10 2 10.5% 100.0% 2/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.