Цапля

22 гри ·турнірні ігри · остання гра 24 вер 2017
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 вересня 2017, Vinnytsia Mafia Cup 2017.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 22
Win-rate 27.3% 6/22
Бали 20.40 з них 8.40 допами Середній доп: 0.38
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 50.0% 1/2
мирний 21.4% 3/14
мафія 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 63.6%
мафія 5 22.7%
дон 2 9.1%
шериф 1 4.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 50 Baker Street Mafia Open 2016
У середньому топ-50.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 1 0 —
2016 2 0 20 з 50

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Vinnytsia Mafia Cup 2017 23–24 вересня 2017 · fiim · Вінниця команда МАФЦ ігор 12 · перемог 3 · бали 9.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
20 з 50 топ-40.0%
Baker Street Mafia Open 2016 15–16 жовтня 2016 · fiim · Київ ігор 10 · перемог 3 · бали 11.00 · допи +5.00 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
61 з 100 топ-61.0%
Big Ben Mafia Open 2016 14–15 травня 2016 · fiim · Київ ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
22 гри
Максимум допів за гру
+2.00 · Vinnytsia Mafia Cup 2017, 11 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 4 18.2% 0.0% 0/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 6 27.3% 16.7% 1/6
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 5 22.7% 40.0% 2/5
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 1 4.5% 0.0% 0/1
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 3 21.4% 0.0% 0/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 28.6% 25.0% 1/4
5 2 14.3% 50.0% 1/2
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 3 21.4% 0.0% 0/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.