Анархіст

51 гра ·турнірні ігри · остання гра 16 гру 2017
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 грудня 2017, Ukrainian Mafia Cup 2017.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 51
Win-rate 49.0% 25/51
Бали 53.40 з них 3.40 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 6/9
дон 50.0% 2/4
мирний 45.2% 14/31
шериф 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 60.8%
мафія 9 17.6%
шериф 7 13.7%
дон 4 7.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 51 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 44 з 60 Кубок Слобожанщины 2016
У середньому топ-78.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 5 0 91 з 100
2016 4 0 44 з 60

fiim · 25.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Ukrainian Mafia Cup 2017 16 грудня 2017 · fiim · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 8.00 · допи — · штраф — · ПУ —
—
Vinnytsia Mafia Cup 2017 23–24 вересня 2017 · fiim · Вінниця команда Тыковки Хагрида ігор 12 · перемог 7 · бали 15.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
—
Mafia Summer Cup 2017 22–23 липня 2017 · fiim · Одеса команда Тыковки Хагрида ігор 3 · перемог 1 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
91 з 100 топ-91.0%
Mafia Ukrainian Open 2017 10–11 червня 2017 · fiim · Львів ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра
Максимум допів за гру
+2.00 · Salute Mafia Open 2016, 7-й тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 9 17.6% 11.1% 1/9
2 5 9.8% 0.0% 0/5
3 4 7.8% 75.0% 3/4
4 5 9.8% 60.0% 3/5
5 7 13.7% 57.1% 4/7
6 6 11.8% 50.0% 3/6
7 2 3.9% 100.0% 2/2
8 6 11.8% 66.7% 4/6
9 2 3.9% 100.0% 2/2
10 5 9.8% 60.0% 3/5
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 7 22.6% 0.0% 0/7
2 3 9.7% 0.0% 0/3
3 1 3.2% 100.0% 1/1
4 1 3.2% 100.0% 1/1
5 5 16.1% 40.0% 2/5
6 2 6.5% 50.0% 1/2
7 2 6.5% 100.0% 2/2
8 5 16.1% 60.0% 3/5
9 1 3.2% 100.0% 1/1
10 4 12.9% 75.0% 3/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 42.9% 33.3% 1/3
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 3 33.3% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.