Sinner Fox

31 гра ·турнірні ігри · остання гра 2 гру 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 грудня 2018, 4MAFIA Open 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 31
Win-rate 35.5% 11/31
Бали 13.65 з них 1.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
дон 33.3% 1/3
мирний 29.4% 5/17
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 54.8%
мафія 7 22.6%
шериф 4 12.9%
дон 3 9.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 31 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 20 Кубок Приморья 2017
У середньому топ-83.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 3 0 30 з 40
2017 1 0 14 з 20

fiim · 9.00 очок рейтингу

Останні турніри

30 з 40 топ-75.0%
4MAFIA Open 2018 1–2 грудня 2018 · fiim ігор 13 · перемог 5 · бали 5.10 · допи +0.60 · штраф −0.50 · ПУ 1
2.00 очок fiim
35 з 36 топ-97.2%
Открытый Кубок Приморья 2018 13–14 липня 2018 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
37 з 40 топ-92.5%
Кубок Черного Дракона 2018 31 березня – 1 квітня 2018 · fiim ігор 15 · перемог 4 · бали 4.55 · допи +0.95 · штраф −0.40 · ПУ 2
3.00 очок fiim
14 з 20 топ-70.0%
Кубок Приморья 2017 14–15 липня 2017 · fiim ігор 3 · перемог 2 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Найкращий місяць
квітень 2018 — 26.7% (4/15)
Найбільший штраф
−0.50 · 4MAFIA Open 2018, 6 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 2 6.5% 0.0% 0/2
2 1 3.2% 100.0% 1/1
3 2 6.5% 50.0% 1/2
4 5 16.1% 40.0% 2/5
5 4 12.9% 0.0% 0/4
6 4 12.9% 75.0% 3/4
7 2 6.5% 0.0% 0/2
8 6 19.4% 16.7% 1/6
9 3 9.7% 66.7% 2/3
10 2 6.5% 50.0% 1/2
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 3 17.6% 33.3% 1/3
5 3 17.6% 0.0% 0/3
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 4 23.5% 25.0% 1/4
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 50.0% 1/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.