Komsomollez.

109 ігор ·турнірні ігри · остання гра 28 лис 2021
11 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 листопада 2021, 4MAFIA OPEN 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 109
Win-rate 47.7% 52/109
Бали 67.44 з них 6.24 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 57.1% 4 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 78.9% 15/19
дон 66.7% 6/9
мирний 43.1% 31/72
шериф 0.0% 0/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 72 66.1%
мафія 19 17.4%
шериф 9 8.3%
дон 9 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Кубок Приморья 2017

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 109 ігор
Фіналів 5 45.5% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 36 Открытый Кубок Приморья 2018
У середньому топ-49.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 1 9 з 50
2020 1 1 7 з 40
2018 4 1 1 з 36
2017 4 2 2 з 20

fiim · 60.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 50 топ-18.0%
4MAFIA OPEN 2021 фінал 27–28 листопада 2021 · fiim ігор 16 · перемог 10 · бали 11.10 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
13 з 40 топ-32.5%
Враг в Отражении 28–29 серпня 2021 · fiim команда Логика в разработке · особисто 13 з 40 ігор 15 · перемог 8 · бали 8.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
7 з 40 топ-17.5%
4MAFIA OPEN 2020 фінал 28–29 листопада 2020 · fiim ігор 16 · перемог 9 · бали 10.64 · допи +1.04 · штраф — · ПУ 1
9.00 очок fiim
34 з 40 топ-85.0%
4MAFIA Open 2018 1–2 грудня 2018 · fiim ігор 13 · перемог 3 · бали 4.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 2
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
109 ігор
Найкращий місяць
листопад 2021 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · Кубок Приморья 2017, 8 Тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
109 ігор · частки рахуються від них
1 11 10.1% 45.5% 5/11
2 10 9.2% 40.0% 4/10
3 12 11.0% 41.7% 5/12
4 8 7.3% 37.5% 3/8
5 10 9.2% 60.0% 6/10
6 13 11.9% 69.2% 9/13
7 13 11.9% 46.2% 6/13
8 13 11.9% 61.5% 8/13
9 6 5.5% 16.7% 1/6
10 13 11.9% 38.5% 5/13
72 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 12.5% 33.3% 3/9
2 5 6.9% 20.0% 1/5
3 6 8.3% 50.0% 3/6
4 7 9.7% 28.6% 2/7
5 7 9.7% 57.1% 4/7
6 6 8.3% 50.0% 3/6
7 9 12.5% 44.4% 4/9
8 10 13.9% 50.0% 5/10
9 3 4.2% 33.3% 1/3
10 10 13.9% 50.0% 5/10
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 2 22.2% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 3 15.8% 66.7% 2/3
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 2 10.5% 100.0% 2/2
6 4 21.1% 100.0% 4/4
7 2 10.5% 100.0% 2/2
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 2 10.5% 0.0% 0/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.