Cuba

13 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 гру 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 грудня 2018, 4MAFIA Open 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 13
Win-rate 38.5% 5/13
Бали 5.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 42.9% 3/7
мирний 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мафія 7 53.8%
мирний 6 46.2%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 29 з 40 4MAFIA Open 2018
У середньому топ-72.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 29 з 40

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

29 з 40 топ-72.5%
4MAFIA Open 2018 1–2 грудня 2018 · fiim ігор 13 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · 4MAFIA Open 2018, 2 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
13 ігор · частки рахуються від них
1 2 15.4% 0.0% 0/2
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 23.1% 33.3% 1/3
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 3 23.1% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 100.0% 1/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 0.0% 0/2
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.