Ерофей

13 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 гру 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 грудня 2018, 4MAFIA Open 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 13
Win-rate 61.5% 8/13
Бали 8.15 з них 0.65 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
дон 100.0% 1/1
мирний 54.5% 6/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 84.6%
мафія 1 7.7%
дон 1 7.7%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 40 4MAFIA Open 2018
У середньому топ-27.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 11 з 40

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

11 з 40 топ-27.5%
4MAFIA Open 2018 1–2 грудня 2018 · fiim ігор 13 · перемог 8 · бали 8.15 · допи +0.65 · штраф −0.50 · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · 4MAFIA Open 2018, 6 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
13 ігор · частки рахуються від них
1 3 23.1% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 3 23.1% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 3 23.1% 66.7% 2/3
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 3 27.3% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 2 18.2% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.