Alisa

12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 5 тра 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 травня 2019, Danube Open 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 33.3% 4/12
Бали 5.15 з них 1.15 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
дон 50.0% 1/2
мирний 25.0% 2/8
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 66.7%
дон 2 16.7%
шериф 1 8.3%
мафія 1 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 22 з 30 Danube Open 2019
У середньому топ-73.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 22 з 30

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

22 з 30 топ-73.3%
Danube Open 2019 4–5 травня 2019 · fiim · Братислава ігор 12 · перемог 4 · бали 5.15 · допи +1.15 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Danube Open 2019, 4 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 3 25.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 50.0% 1/2
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 2 25.0% 0.0% 0/2
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 100.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.