R

52 гри ·турнірні ігри · остання гра 24 лис 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 листопада 2019, Кубок Краснодара 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 52
Win-rate 38.5% 20/52
Бали 21.80 з них 1.50 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мафія 71.4% 5/7
дон 50.0% 3/6
мирний 25.7% 9/35

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 67.3%
мафія 7 13.5%
дон 6 11.5%
шериф 4 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 52 гри
Фіналів 1 16.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 30 Кубок Краснодара 2019
У середньому топ-67.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 6 1 10 з 30

fiim · 15.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 30 топ-33.3%
Кубок Краснодара 2019 фінал 23–24 листопада 2019 · fiim ігор 14 · перемог 7 · бали 7.60 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
14 з 20 топ-70.0%
Kibin Cup 2019 18–19 травня 2019 · fiim · Вільнюс ігор 7 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
31 з 50 топ-62.0%
Кубок Кубани 2019 11–12 травня 2019 · fiim ігор 4 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
19 з 30 топ-63.3%
Danube Open 2019 4–5 травня 2019 · fiim · Братислава ігор 12 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 2
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
52 гри
Найкращий місяць
травень 2019 — 34.8% (8/23)
Максимум допів за гру
+0.40 · Danube Open 2019, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 6 11.5% 50.0% 3/6
2 3 5.8% 33.3% 1/3
3 3 5.8% 33.3% 1/3
4 8 15.4% 37.5% 3/8
5 5 9.6% 40.0% 2/5
6 7 13.5% 57.1% 4/7
7 5 9.6% 0.0% 0/5
8 7 13.5% 42.9% 3/7
9 4 7.7% 25.0% 1/4
10 4 7.7% 50.0% 2/4
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 11.4% 25.0% 1/4
2 2 5.7% 50.0% 1/2
3 2 5.7% 0.0% 0/2
4 6 17.1% 16.7% 1/6
5 3 8.6% 0.0% 0/3
6 3 8.6% 66.7% 2/3
7 4 11.4% 0.0% 0/4
8 5 14.3% 40.0% 2/5
9 4 11.4% 25.0% 1/4
10 2 5.7% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 3 50.0% 33.3% 1/3
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.