Сер

12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 5 тра 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 травня 2019, Danube Open 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 41.7% 5/12
Бали 5.65 з них 0.65 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мирний 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 58.3%
мафія 3 25.0%
шериф 2 16.7%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 30 Danube Open 2019
У середньому топ-66.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 20 з 30

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

20 з 30 топ-66.7%
Danube Open 2019 4–5 травня 2019 · fiim · Братислава ігор 12 · перемог 5 · бали 5.65 · допи +0.65 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · Danube Open 2019, 10 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 3 25.0% 0.0% 0/3
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 3 25.0% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 42.9% 0.0% 0/3
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.