Мамка

24 гри ·турнірні ігри · остання гра 20 жов 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 жовтня 2019, Central Euro Cup 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 24
Win-rate 50.0% 12/24
Бали 12.10 з них 0.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 60.0% 3/5
шериф 40.0% 2/5
мирний 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 45.8%
шериф 5 20.8%
мафія 5 20.8%
дон 3 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Danube Open 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 24 гри
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 30 Danube Open 2019
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 3 1 10 з 30

fiim · 5.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Central Euro Cup 2019 19–20 жовтня 2019 · fiim ігор 8 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
40 з 60 топ-66.7%
Krakow Mafia Open 2019 6–7 липня 2019 · fiim · Краків ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
10 з 30 топ-33.3%
Danube Open 2019 фінал 4–5 травня 2019 · fiim · Братислава ігор 16 · перемог 9 · бали 8.90 · допи +0.40 · штраф −0.50 · ПУ 1 Найкращий шериф *
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Найкращий місяць
травень 2019 — 56.3% (9/16)
Найбільший штраф
−0.50 · Danube Open 2019, 6 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 5 20.8% 20.0% 1/5
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 3 12.5% 66.7% 2/3
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 12.5% 66.7% 2/3
7 5 20.8% 60.0% 3/5
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 12.5% 0.0% 0/3
10 1 4.2% 100.0% 1/1
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 27.3% 33.3% 1/3
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 60.0% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.