Molly

13 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 тра 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 травня 2019, VaWaCa 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 13
Win-rate 46.2% 6/13
Бали 6.00
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
мирний 50.0% 2/4
дон 40.0% 2/5
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
дон 5 38.5%
мирний 4 30.8%
шериф 3 23.1%
мафія 1 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 35 VaWaCa 2019
У середньому топ-54.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 19 з 35

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

19 з 35 топ-54.3%
VaWaCa 2019 24–26 травня 2019 · fiim · Сієтл ігор 13 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
13 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 2 15.4% 0.0% 0/2
4 2 15.4% 100.0% 2/2
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 1 7.7% 100.0% 1/1
4 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 50.0% 1/2
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.