Fantomas

209 ігор за 2026 рік · 2797 загалом · остання гра 30 жов 2026
31 турнір ·2× переможець
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (22/44) 50.6% (41/81) 44 гри
Доп/гру 0.05 за 44 гри 0.00 за 81 гру 44 гри
Мирний 48.1% (13/27) 42.6% (20/47) 27 ігор
Шериф 37.5% (3/8) 66.7% (2/3) 8 ігор · мало
Мафія 50.0% (1/2) 68.4% (13/19) 2 гри · мало
Дон 71.4% (5/7) 50.0% (6/12) 7 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 209 клубні 193 · турнірні 16
Win-rate 52.6% 110/209
Бали 157.09 з них 6.27 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 0.90 10 ПУ
Штрафи 2.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 59.6% 28/47
дон 59.3% 16/27
шериф 50.0% 8/16
мирний 48.7% 58/119

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 119 56.9%
мафія 47 22.5%
дон 27 12.9%
шериф 16 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 31 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Columbia Cup · West Coast Express 2019
2 2× друге місце Tournament #1 · Police Academy
3 1× третє місце March Mini Tournament (English)

Підсумки за турнірами

Турнірів 31 265 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 30 West Coast Express 2019
У середньому топ-44.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 2 з 22
2025 3 0 3 з 21
2024 3 0 10 з 11
2023 2 0 9 з 13
2022 4 0 4 з 20
2020 4 0 6 з 14
2019 7 0 1 з 30
2018 2 0 9 з 35
2017 3 0 8 з 12
2016 1 0 —

Останні турніри

2 з 22 топ-9.1%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 7.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
8 з 20 топ-40.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 3.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
10 з 20 топ-50.0%
Soulful Toronto Cup 2025 11–12 жовтня 2025 · AML · Торонто ігор 14 · перемог 6 · бали 7.20 · допи +1.70 · штраф −0.50 · ПУ —
5 з 12 топ-41.7%
Крестики и нолик 27 липня 2025 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
79 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 77.8% (14/18)
Максимум допів за гру
+0.82 · №26454
Найбільший штраф
−0.80 · №28235

Активність

71 ігровий день, з них 2 турнірні · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
209 ігор · частки рахуються від них
1 12 5.7% 66.7% 8/12
2 21 10.0% 47.6% 10/21
3 22 10.5% 63.6% 14/22
4 18 8.6% 61.1% 11/18
5 21 10.0% 66.7% 14/21
6 14 6.7% 35.7% 5/14
7 24 11.5% 41.7% 10/24
8 28 13.4% 46.4% 13/28
9 26 12.4% 38.5% 10/26
10 23 11.0% 65.2% 15/23
119 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 5.0% 50.0% 3/6
2 11 9.2% 27.3% 3/11
3 12 10.1% 58.3% 7/12
4 10 8.4% 60.0% 6/10
5 18 15.1% 72.2% 13/18
6 7 5.9% 42.9% 3/7
7 13 10.9% 46.2% 6/13
8 16 13.4% 43.8% 7/16
9 13 10.9% 23.1% 3/13
10 13 10.9% 53.8% 7/13
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 4 25.0% 75.0% 3/4
4 3 18.8% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 2 12.5% 50.0% 1/2
47 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 6.4% 100.0% 3/3
2 8 17.0% 62.5% 5/8
3 6 12.8% 66.7% 4/6
4 4 8.5% 50.0% 2/4
5 2 4.3% 0.0% 0/2
6 3 6.4% 0.0% 0/3
7 7 14.9% 57.1% 4/7
8 5 10.6% 40.0% 2/5
9 6 12.8% 83.3% 5/6
10 3 6.4% 100.0% 3/3
27 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 7.4% 100.0% 2/2
2 1 3.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 3.7% 100.0% 1/1
5 1 3.7% 100.0% 1/1
6 2 7.4% 50.0% 1/2
7 3 11.1% 0.0% 0/3
8 6 22.2% 66.7% 4/6
9 6 22.2% 33.3% 2/6
10 5 18.5% 80.0% 4/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.