Балу

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 сер 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 серпня 2019, Cherkasy Mafia Cup 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 27.3% 3/11
Бали 3.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 1/2
мирний 33.3% 1/3
шериф 33.3% 1/3
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 3 27.3%
шериф 3 27.3%
дон 3 27.3%
мафія 2 18.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 39 з 40 Cherkasy Mafia Cup 2019
У середньому топ-97.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 39 з 40

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

39 з 40 топ-97.5%
Cherkasy Mafia Cup 2019 17–18 серпня 2019 · fiim · Черкаси ігор 11 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Cherkasy Mafia Cup 2019, 10 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 27.3% 0.0% 0/3
3 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.