Командор

169 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 серпня 2021, МЛМ 2021, Украина, Киев - серия 7.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 169
Win-rate 46.2% 78/169
Бали 156.40 з них 29.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 11
ЛХ 2+ 18.2% 2 із 11 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 76.9% 10/13
мирний 44.1% 49/111
мафія 43.8% 14/32
дон 38.5% 5/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 111 65.7%
мафія 32 18.9%
шериф 13 7.7%
дон 13 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Пляжник 2019
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Baker Street Mafia Open 2016

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 169 ігор
Фіналів 2 14.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 30 Пляжник 2019
У середньому топ-49.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 10 з 10
2020 1 0 48 з 60
2019 3 0 3 з 30
2017 5 1 11 з 39
2016 2 0 12 з 50
2015 1 0 22 з 29
2013 1 1 8 з 70

fiim · 73.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
МЛМ 2021, Украина, Киев - серия 7 1 серпня 2021 · fiim · Київ · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 17 ігор 10 · перемог 2 · бали 2.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
48 з 60 топ-80.0%
Odessa Mafia Open 2020 1–2 лютого 2020 · fiim · Одеса ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
3 з 30 топ-10.0%
Пляжник 2019 31 серпня – 1 вересня 2019 · fiim · Одеса ігор 15 · перемог 11 · бали 11.60 · допи +1.10 · штраф −0.50 · ПУ 1
10.00 очок fiim
30 з 40 топ-75.0%
Cherkasy Mafia Cup 2019 17–18 серпня 2019 · fiim · Черкаси ігор 11 · перемог 4 · бали 4.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
144 гри
Найкращий місяць
вересень 2019 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · Ukrainian Mafia Cup 2017, ВК, 10 серия
Найбільший штраф
−0.50 · Пляжник 2019, 1 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
169 ігор · частки рахуються від них
1 27 16.0% 59.3% 16/27
2 11 6.5% 72.7% 8/11
3 15 8.9% 40.0% 6/15
4 18 10.7% 38.9% 7/18
5 14 8.3% 35.7% 5/14
6 18 10.7% 33.3% 6/18
7 14 8.3% 35.7% 5/14
8 16 9.5% 37.5% 6/16
9 14 8.3% 50.0% 7/14
10 22 13.0% 54.5% 12/22
111 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 23 20.7% 56.5% 13/23
2 9 8.1% 77.8% 7/9
3 9 8.1% 66.7% 6/9
4 11 9.9% 36.4% 4/11
5 10 9.0% 30.0% 3/10
6 8 7.2% 25.0% 2/8
7 11 9.9% 36.4% 4/11
8 10 9.0% 30.0% 3/10
9 7 6.3% 28.6% 2/7
10 13 11.7% 38.5% 5/13
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 30.8% 100.0% 4/4
10 1 7.7% 100.0% 1/1
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.2% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 12.5% 0.0% 0/4
4 5 15.6% 20.0% 1/5
5 2 6.2% 50.0% 1/2
6 5 15.6% 40.0% 2/5
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 5 15.6% 60.0% 3/5
9 1 3.1% 0.0% 0/1
10 5 15.6% 80.0% 4/5
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 3 23.1% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 3 23.1% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.