Sky

26 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 бер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 березня 2020, RBF CUP 5 сезон.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 26
Win-rate 50.0% 13/26
Бали 14.30 з них 1.30 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
мирний 50.0% 8/16
шериф 50.0% 1/2
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 61.5%
дон 5 19.2%
мафія 3 11.5%
шериф 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 RBF CUP 5 сезон

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 26 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 30 RBF CUP 5 сезон
У середньому топ-56.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 2 0 17 з 30

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 30 топ-56.7%
RBF CUP 5 сезон 29 лютого – 1 березня 2020 · fiim ігор 15 · перемог 6 · бали 7.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1 Найкращий дон *
0.00 очок fiim
—
RBF CUP 4 сезон 25–26 січня 2020 · fiim · Астана команда Нас Мама записала ігор 11 · перемог 7 · бали 7.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
березень 2020 — 40.0% (6/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · RBF CUP 5 сезон, 1 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 4 15.4% 50.0% 2/4
2 2 7.7% 50.0% 1/2
3 1 3.8% 0.0% 0/1
4 1 3.8% 100.0% 1/1
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 2 7.7% 0.0% 0/2
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 7 26.9% 57.1% 4/7
9 4 15.4% 50.0% 2/4
10 2 7.7% 100.0% 2/2
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 6 37.5% 50.0% 3/6
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.