Clarkson

156 ігор ·турнірні ігри · остання гра 8 тра 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 травня 2022, Astana Mafia Open 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 156
Win-rate 40.4% 63/156
Бали 66.30 з них 5.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 12.5% 1 із 8 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.2% 13/18
мафія 40.0% 10/25
мирний 36.1% 35/97
шериф 31.3% 5/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 97 62.2%
мафія 25 16.0%
дон 18 11.5%
шериф 16 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 EML Кокшетау-2
Найкращий дон* ×1 Кубок Столицы

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 156 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 МЛМ 2021, Казахстан-Нур-Султан 2 серия
У середньому топ-65.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 2 0 24 з 61
2021 7 0 9 з 10
2020 5 0 18 з 30

fiim · 34.00 очок рейтингу

Останні турніри

27 з 40 топ-67.5%
Astana Mafia Open 2022 7–8 травня 2022 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 4 · бали 3.80 · допи +0.10 · штраф −0.50 · ПУ 2
3.00 очок fiim
24 з 61 топ-39.3%
Клубный Чемпионат Столицы 2022 19–20 лютого 2022 · fiim · Астана команда La Cosa Nostra · особисто 24 з 61 ігор 14 · перемог 8 · бали 8.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
9 з 10 топ-90.0%
МЛМ 2021, Казахстан-Нур-Султан 2 серия 22–23 серпня 2021 · fiim · Атирау · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 33 ігор 10 · перемог 5 · бали 4.50 · допи — · штраф −0.50 · ПУ —
55 з 80 топ-68.8%
AKTAU OPEN CUP MAF FESTIVAL 7–8 серпня 2021 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 4 · бали 4.10 · допи +0.50 · штраф −0.50 · ПУ 1
5.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
93 гри
Найкращий місяць
серпень 2021 — 45.0% (9/20)
Максимум допів за гру
+0.40 · Кубок Столицы, 3-тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
156 ігор · частки рахуються від них
1 18 11.5% 33.3% 6/18
2 16 10.3% 43.8% 7/16
3 13 8.3% 38.5% 5/13
4 12 7.7% 50.0% 6/12
5 17 10.9% 35.3% 6/17
6 14 9.0% 28.6% 4/14
7 17 10.9% 52.9% 9/17
8 14 9.0% 50.0% 7/14
9 14 9.0% 21.4% 3/14
10 21 13.5% 47.6% 10/21
97 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 13 13.4% 30.8% 4/13
2 9 9.3% 55.6% 5/9
3 6 6.2% 16.7% 1/6
4 11 11.3% 45.5% 5/11
5 9 9.3% 44.4% 4/9
6 9 9.3% 11.1% 1/9
7 9 9.3% 33.3% 3/9
8 11 11.3% 54.5% 6/11
9 8 8.2% 12.5% 1/8
10 12 12.4% 41.7% 5/12
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 18.8% 33.3% 1/3
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 4 25.0% 75.0% 3/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 12.5% 0.0% 0/2
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 1 6.2% 0.0% 0/1
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.0% 0.0% 0/1
2 3 12.0% 33.3% 1/3
3 2 8.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 20.0% 20.0% 1/5
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 3 12.0% 100.0% 3/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 20.0% 40.0% 2/5
10 4 16.0% 50.0% 2/4
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 3 16.7% 33.3% 1/3
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 3 16.7% 66.7% 2/3
7 3 16.7% 100.0% 3/3
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 22.2% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.