Верник.

18 ігор ·турнірні ігри · остання гра 12 лип 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 липня 2020, Кубок Подмосковья "Primo Di Mafiа" 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 18
Win-rate 44.4% 8/18
Бали 8.80 з них 0.80 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
дон 66.7% 2/3
мирний 37.5% 3/8
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 44.4%
шериф 4 22.2%
мафія 3 16.7%
дон 3 16.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 КУБОК Подмосковье 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 18 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 40 КУБОК Подмосковье 2019
У середньому топ-42.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 11 з 40
2019 2 1 7 з 40

fiim · 22.00 очок рейтингу

Останні турніри

11 з 40 топ-27.5%
Кубок Подмосковья "Primo Di Mafiа" 2020 11–12 липня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 2
8.00 очок fiim
7 з 40 топ-17.5%
КУБОК Подмосковье 2019 фінал 8–9 червня 2019 · fiim ігор 7 · перемог 3 · бали 3.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ — Найкращий дон *
11.00 очок fiim
58 з 70 топ-82.9%
Открытый Кубок Балашихи 2019 10–11 травня 2019 · fiim ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 2 11.1% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 3 16.7% 66.7% 2/3
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 3 16.7% 66.7% 2/3
9 3 16.7% 33.3% 1/3
10 1 5.6% 0.0% 0/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 2 25.0% 0.0% 0/2
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.