Южная

Юлия Губарь
276 ігор · остання гра 4 гру 2021
34 турніри ·2× переможець
..., ...
Порівняти

MafClub Kyiv, 2021: враховано 0 з 6 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано
MafClub Kyiv, 2019: враховано 0 з 3 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 грудня 2021, Mafia World Championship 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 276 клубні 3 · турнірні 273
Win-rate 48.2% 133/276
Бали 164.83 з них 21.03 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 35
ЛХ 2+ 20.0% 7 із 35 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 73.9% 17/23
мафія 63.5% 33/52
шериф 47.2% 17/36
мирний 40.0% 66/165

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 165 59.8%
мафія 52 18.8%
шериф 36 13.0%
дон 23 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 34 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×2 МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: 1 серия «Москва 1» · КУБОК Подмосковье 2019
Найкращий шериф* ×3 Кубок SHOWTIME 2021 · Ararat Cup 2019 · Israel Mafia Open 2016
Найчастіше ПУ ×2 Кубок SHOWTIME 2021 · КУБОК КИРОВА 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 34 273 гри
Фіналів 8 23.5% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 40 КУБОК Подмосковье 2019
У середньому топ-41.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 10 1 1 з 10
2020 1 0 22 з 70
2019 9 2 1 з 40
2018 5 2 4 з 50
2017 3 0 20 з 100
2016 3 2 5 з 20
2015 2 1 37 з 50
2014 1 0 12 з 40

fiim · 204.00 очок рейтингу

Останні турніри

64 з 90 топ-71.1%
Mafia World Championship 2021 3–4 грудня 2021 · fiim ігор 11 · перемог 5 · бали 4.80 · допи +0.20 · штраф −0.50 · ПУ 1
6.00 очок fiim
10 з 10 топ-100.0%
МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: Полуфинал «Москва 1» 20 листопада 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 116 ігор 14 · перемог 3 · бали 3.66 · допи +0.90 · штраф −0.50 · ПУ 2
43 з 60 топ-71.7%
Kursk Mafia Open 2021 6–7 листопада 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.70 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
20 з 110 топ-18.2%
GOLDEN GANGSTER 2021 18–19 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 7.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
9.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
202 гри
Найкращий місяць
червень 2019 — 63.6% (14/22)
Максимум допів за гру
+2.00 · MAFIA UKRAINIAN OPEN 2015, 5 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
276 ігор · частки рахуються від них
1 27 9.8% 44.4% 12/27
2 25 9.1% 60.0% 15/25
3 27 9.8% 44.4% 12/27
4 26 9.4% 50.0% 13/26
5 32 11.6% 46.9% 15/32
6 24 8.7% 54.2% 13/24
7 29 10.5% 44.8% 13/29
8 26 9.4% 42.3% 11/26
9 31 11.2% 48.4% 15/31
10 29 10.5% 48.3% 14/29
165 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 17 10.3% 41.2% 7/17
2 13 7.9% 38.5% 5/13
3 14 8.5% 28.6% 4/14
4 12 7.3% 33.3% 4/12
5 20 12.1% 30.0% 6/20
6 11 6.7% 36.4% 4/11
7 20 12.1% 50.0% 10/20
8 21 12.7% 42.9% 9/21
9 20 12.1% 55.0% 11/20
10 17 10.3% 35.3% 6/17
36 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 5.6% 50.0% 1/2
3 6 16.7% 50.0% 3/6
4 5 13.9% 60.0% 3/5
5 3 8.3% 66.7% 2/3
6 4 11.1% 25.0% 1/4
7 6 16.7% 33.3% 2/6
8 2 5.6% 0.0% 0/2
9 5 13.9% 40.0% 2/5
10 3 8.3% 100.0% 3/3
52 гри за мафія · частки рахуються від них
1 9 17.3% 55.6% 5/9
2 10 19.2% 90.0% 9/10
3 3 5.8% 66.7% 2/3
4 6 11.5% 66.7% 4/6
5 5 9.6% 80.0% 4/5
6 6 11.5% 83.3% 5/6
7 2 3.8% 50.0% 1/2
8 1 1.9% 100.0% 1/1
9 5 9.6% 20.0% 1/5
10 5 9.6% 20.0% 1/5
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 17.4% 75.0% 3/4
4 3 13.0% 66.7% 2/3
5 4 17.4% 75.0% 3/4
6 3 13.0% 100.0% 3/3
7 1 4.3% 0.0% 0/1
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 1 4.3% 100.0% 1/1
10 4 17.4% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.