Саруман

36 ігор ·турнірні ігри · остання гра 30 сер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 серпня 2020, InWhite 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 36
Win-rate 47.2% 17/36
Бали 28.10 з них 1.10 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 4/4
мафія 57.1% 4/7
дон 40.0% 2/5
мирний 35.0% 7/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 55.6%
мафія 7 19.4%
дон 5 13.9%
шериф 4 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 36 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 16 з 50 Кубок Крыма "КРЫМКА" 2018
У середньому топ-46.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 2 0 18 з 50
2018 1 0 16 з 50
2017 1 0 —
2016 1 0 19 з 40

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

18 з 50 топ-36.0%
InWhite 2020 29–30 серпня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
28 з 40 топ-70.0%
Кубок Севастополя 2020 1–2 лютого 2020 · fiim · Севастополь ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
16 з 50 топ-32.0%
Кубок Крыма "КРЫМКА" 2018 6–7 жовтня 2018 · fiim · місто Ялта ігор 4 · перемог 1 · бали 1.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Финал Кубка России 2017 6–7 листопада 2017 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 10.00 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · InWhite 2020, 5 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 4 11.1% 50.0% 2/4
2 7 19.4% 57.1% 4/7
3 4 11.1% 50.0% 2/4
4 6 16.7% 83.3% 5/6
5 3 8.3% 33.3% 1/3
6 2 5.6% 0.0% 0/2
7 2 5.6% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 13.9% 40.0% 2/5
10 3 8.3% 33.3% 1/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.0% 100.0% 2/2
2 6 30.0% 50.0% 3/6
3 2 10.0% 0.0% 0/2
4 2 10.0% 50.0% 1/2
5 1 5.0% 0.0% 0/1
6 2 10.0% 0.0% 0/2
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 10.0% 0.0% 0/2
10 2 10.0% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 2 28.6% 100.0% 2/2
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.