Дея.

130 ігор ·турнірні ігри · остання гра 25 лип 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 липня 2021, V Кубок Юга.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 130
Win-rate 49.2% 64/130
Бали 90.95 з них 9.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 20
ЛХ 2+ 35.0% 7 із 20 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 69.2% 9/13
мафія 55.2% 16/29
мирний 47.2% 34/72
дон 31.3% 5/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 72 55.4%
мафія 29 22.3%
дон 16 12.3%
шериф 13 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 23 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 Sochi Mafia Open 2017

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 23 130 ігор
Фіналів 1 4.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 90 Кубок Юга 2018
У середньому топ-62.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 40 з 140
2020 2 0 25 з 50
2019 6 0 23 з 60
2018 6 1 8 з 90
2017 6 0 18 з 20
2016 2 0 26 з 50

fiim · 105.00 очок рейтингу

Останні турніри

40 з 140 топ-28.6%
V Кубок Юга 24–25 липня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 6.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
77 з 110 топ-70.0%
IV Кубок Юга 1–2 серпня 2020 · fiim ігор 7 · перемог 3 · бали 3.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
25 з 50 топ-50.0%
Rostov-on-Don Mafia Cup 2020 15–16 лютого 2020 · fiim ігор 7 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
—
Кубок Дона 2019 2–3 листопада 2019 · fiim команда Destroy ігор 10 · перемог 8 · бали 8.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 3
14.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
78 ігор
Максимум допів за гру
+2.00 · Sochi Mafia Open 2017, 10 Тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
130 ігор · частки рахуються від них
1 14 10.8% 35.7% 5/14
2 7 5.4% 42.9% 3/7
3 13 10.0% 38.5% 5/13
4 15 11.5% 46.7% 7/15
5 13 10.0% 53.8% 7/13
6 13 10.0% 38.5% 5/13
7 10 7.7% 50.0% 5/10
8 15 11.5% 86.7% 13/15
9 14 10.8% 28.6% 4/14
10 16 12.3% 62.5% 10/16
72 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 13.9% 30.0% 3/10
2 3 4.2% 33.3% 1/3
3 9 12.5% 33.3% 3/9
4 7 9.7% 57.1% 4/7
5 5 6.9% 40.0% 2/5
6 9 12.5% 33.3% 3/9
7 4 5.6% 75.0% 3/4
8 9 12.5% 88.9% 8/9
9 8 11.1% 25.0% 2/8
10 8 11.1% 62.5% 5/8
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 3 23.1% 100.0% 3/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 2 15.4% 100.0% 2/2
29 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 2 6.9% 50.0% 1/2
3 1 3.4% 100.0% 1/1
4 7 24.1% 42.9% 3/7
5 4 13.8% 50.0% 2/4
6 2 6.9% 100.0% 2/2
7 1 3.4% 100.0% 1/1
8 3 10.3% 66.7% 2/3
9 2 6.9% 0.0% 0/2
10 5 17.2% 60.0% 3/5
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 3 18.8% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 3 18.8% 33.3% 1/3
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 1 6.2% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.