Жадо

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 30 тра 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 травня 2021, Кубок Каспия.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 27.3% 3/11
Бали 2.70 з них 0.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 33.3% 1/3
мирний 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 72.7%
мафія 3 27.3%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 59 з 60 Кубок Каспия
У середньому топ-98.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 59 з 60

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

59 з 60 топ-98.3%
Кубок Каспия 29–30 травня 2021 · fiim · Атирау ігор 11 · перемог 3 · бали 2.70 · допи +0.20 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
8 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Кубок Каспия, 1-тур
Найбільший штраф
−0.50 · Кубок Каспия, 3-тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 2 18.2% 0.0% 0/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 0.0% 0/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 25.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 2 25.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.