Монолит

201 гра ·турнірні ігри · остання гра 26 тра 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 травня 2022, EML Atyrau Полуфинал.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 201
Win-rate 50.2% 101/201
Бали 107.45 з них 6.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 18
ЛХ 2+ 16.7% 3 із 18 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 24/40
дон 58.8% 10/17
мирний 46.7% 57/122
шериф 45.5% 10/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 122 60.7%
мафія 40 19.9%
шериф 22 10.9%
дон 17 8.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 18 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 2× третє місце EML Atyrau Полуфинал · EML Atyrau-2
Номінації
MVP ×1 EML Atyrau-2
Найкращий гравець міста ×1 EML Atyrau-2
Найкращий шериф* ×1 EML Atyrau-2
Найчастіше ПУ ×1 EML Atyrau-2

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 18 201 гра
Фіналів 2 11.1% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 11 EML Atyrau-2
У середньому топ-51.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 3 1 3 з 11
2021 7 0 4 з 10
2020 3 0 15 з 40
2019 3 1 57 з 60
2018 2 0 38 з 70

fiim · 97.00 очок рейтингу

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
EML Atyrau Полуфинал 26 травня 2022 · fiim · Атирау · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 22 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
6 з 50 топ-12.0%
Чемпионат Казахстана 2022 фінал 22–23 березня 2022 · fiim · Актау ігор 14 · перемог 9 · бали 11.10 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 2
23.00 очок fiim
3 з 11 топ-27.3%
EML Atyrau-2 13 лютого 2022 · fiim · Атирау · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 8 ігор 10 · перемог 6 · бали 7.80 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 2 MVPНайкращий гравець містаНайкращий шериф *Найчастіше ПУ
14 з 40 топ-35.0%
Кубок Подозрительных лиц 4–5 грудня 2021 · fiim · Атирау ігор 10 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
103 гри
Найкращий місяць
грудень 2020 — 60.0% (9/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
201 гра · частки рахуються від них
1 24 11.9% 54.2% 13/24
2 21 10.4% 52.4% 11/21
3 21 10.4% 57.1% 12/21
4 25 12.4% 44.0% 11/25
5 15 7.5% 53.3% 8/15
6 17 8.5% 64.7% 11/17
7 17 8.5% 41.2% 7/17
8 21 10.4% 42.9% 9/21
9 19 9.5% 47.4% 9/19
10 21 10.4% 47.6% 10/21
122 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 9.8% 33.3% 4/12
2 13 10.7% 61.5% 8/13
3 12 9.8% 50.0% 6/12
4 14 11.5% 42.9% 6/14
5 10 8.2% 60.0% 6/10
6 14 11.5% 57.1% 8/14
7 9 7.4% 33.3% 3/9
8 12 9.8% 41.7% 5/12
9 11 9.0% 36.4% 4/11
10 15 12.3% 46.7% 7/15
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 9.1% 100.0% 2/2
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 2 9.1% 100.0% 2/2
4 5 22.7% 20.0% 1/5
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 4 18.2% 50.0% 2/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 5 22.7% 40.0% 2/5
40 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 10.0% 50.0% 2/4
2 4 10.0% 25.0% 1/4
3 5 12.5% 60.0% 3/5
4 5 12.5% 60.0% 3/5
5 2 5.0% 50.0% 1/2
6 3 7.5% 100.0% 3/3
7 5 12.5% 80.0% 4/5
8 4 10.0% 50.0% 2/4
9 7 17.5% 57.1% 4/7
10 1 2.5% 100.0% 1/1
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 6 35.3% 83.3% 5/6
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 11.8% 0.0% 0/2
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.