г-жа Хозяйка

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 30 тра 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 травня 2021, Кубок Каспия.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 63.6% 7/11
Бали 7.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 100.0% 1/1
мирний 71.4% 5/7
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 63.6%
мафія 2 18.2%
шериф 1 9.1%
дон 1 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 60 Кубок Каспия
У середньому топ-28.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 17 з 60

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 60 топ-28.3%
Кубок Каспия 29–30 травня 2021 · fiim · Атирау ігор 11 · перемог 7 · бали 7.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Кубок Каспия, 1-тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.