Хакер

70 ігор ·турнірні ігри · остання гра 5 гру 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 грудня 2021, Кубок Подозрительных лиц.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 70
Win-rate 54.3% 38/70
Бали 39.55 з них 1.55 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 8/10
мирний 55.8% 24/43
шериф 37.5% 3/8
дон 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 61.4%
мафія 10 14.3%
дон 9 12.9%
шериф 8 11.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 70 ігор
Фіналів 1 16.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 60 Кубок Каспия
У середньому топ-45.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 11 з 60
2019 3 1 11 з 50
2018 1 0 51 з 60

fiim · 38.00 очок рейтингу

Останні турніри

22 з 40 топ-55.0%
Кубок Подозрительных лиц 4–5 грудня 2021 · fiim · Атирау ігор 10 · перемог 5 · бали 5.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
11 з 60 топ-18.3%
Кубок Каспия 29–30 травня 2021 · fiim · Атирау ігор 11 · перемог 7 · бали 7.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
12.00 очок fiim
27 з 60 топ-45.0%
AKTAU OPEN CUP 2019 Ultimate edition 3–4 серпня 2019 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —
8.00 очок fiim
—
CASPIAN CUP'19 фінал 20–21 квітня 2019 · fiim · Атирау ігор 21 · перемог 11 · бали 11.55 · допи +0.55 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
70 ігор
Найкращий місяць
квітень 2019 — 52.4% (11/21)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
70 ігор · частки рахуються від них
1 8 11.4% 75.0% 6/8
2 8 11.4% 50.0% 4/8
3 7 10.0% 71.4% 5/7
4 7 10.0% 57.1% 4/7
5 7 10.0% 42.9% 3/7
6 9 12.9% 77.8% 7/9
7 5 7.1% 20.0% 1/5
8 7 10.0% 57.1% 4/7
9 6 8.6% 16.7% 1/6
10 6 8.6% 50.0% 3/6
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.6% 60.0% 3/5
2 3 7.0% 33.3% 1/3
3 5 11.6% 80.0% 4/5
4 4 9.3% 75.0% 3/4
5 4 9.3% 50.0% 2/4
6 8 18.6% 75.0% 6/8
7 2 4.7% 50.0% 1/2
8 3 7.0% 66.7% 2/3
9 5 11.6% 20.0% 1/5
10 4 9.3% 25.0% 1/4
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 2 20.0% 100.0% 2/2
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 100.0% 1/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 22.2% 100.0% 2/2
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 3 33.3% 0.0% 0/3
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.