Г-жа Сакура

31 гра ·турнірні ігри · остання гра 8 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 серпня 2021, AKTAU OPEN CUP MAF FESTIVAL.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 31
Win-rate 51.6% 16/31
Бали 16.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мафія 75.0% 3/4
мирний 45.0% 9/20
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 64.5%
шериф 4 12.9%
мафія 4 12.9%
дон 3 9.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 31 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 EML Атырау-3
У середньому топ-46.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 0 4 з 10

fiim · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

24 з 80 топ-30.0%
AKTAU OPEN CUP MAF FESTIVAL 7–8 серпня 2021 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 6 · бали 6.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
5.00 очок fiim
41 з 60 топ-68.3%
Кубок Каспия 29–30 травня 2021 · fiim · Атирау ігор 11 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
4 з 10 топ-40.0%
EML Атырау-3 2–3 травня 2021 · fiim · Атирау · EURASIAN MAF LEAGUE 2021 - EML 2021, етап 19 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
31 гра
Найкращий місяць
травень 2021 — 47.6% (10/21)
Максимум допів за гру
+0.20 · AKTAU OPEN CUP MAF FESTIVAL, 3-тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 3 9.7% 66.7% 2/3
2 3 9.7% 0.0% 0/3
3 3 9.7% 66.7% 2/3
4 4 12.9% 50.0% 2/4
5 3 9.7% 66.7% 2/3
6 1 3.2% 100.0% 1/1
7 5 16.1% 60.0% 3/5
8 3 9.7% 66.7% 2/3
9 2 6.5% 50.0% 1/2
10 4 12.9% 25.0% 1/4
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 15.0% 66.7% 2/3
5 3 15.0% 66.7% 2/3
6 1 5.0% 100.0% 1/1
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 3 15.0% 66.7% 2/3
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 3 15.0% 0.0% 0/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 50.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.