Ладо

167 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 тра 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 травня 2022, EML Atyrau Полуфинал.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 167
Win-rate 45.5% 76/167
Бали 83.20 з них 7.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 11
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 10 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 9/18
мафія 48.7% 19/39
шериф 43.8% 7/16
мирний 43.6% 41/94

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 94 56.3%
мафія 39 23.4%
дон 18 10.8%
шериф 16 9.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце EML Atyrau-1
Номінації
Найкращий гравець мафії ×2 EML Atyrau-1 · EML Атырау-3
Найкращий шериф* ×3 МЛМ 2021, Казахстан-Атырау 1 серия · EML Атырау-3 · Almaty Open Cup 2020

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 167 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 EML Atyrau-1
У середньому топ-56.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 3 0 2 з 10
2021 6 0 4 з 10
2020 5 0 17 з 40
2019 1 0 26 з 30

fiim · 48.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
EML Atyrau Полуфинал 26 травня 2022 · fiim · Атирау · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 22 ігор 10 · перемог 2 · бали 2.40 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
46 з 50 топ-92.0%
Чемпионат Казахстана 2022 22–23 березня 2022 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 3 · бали 3.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
2 з 10 топ-20.0%
EML Atyrau-1 30 січня 2022 · fiim · Атирау · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 2 ігор 10 · перемог 6 · бали 7.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ — Найкращий гравець мафії
24 з 40 топ-60.0%
Кубок Подозрительных лиц 4–5 грудня 2021 · fiim · Атирау ігор 10 · перемог 5 · бали 5.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
125 ігор
Найкращий місяць
серпень 2021 — 60.0% (12/20)
Максимум допів за гру
+0.40 · EML Atyrau-1

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
167 ігор · частки рахуються від них
1 16 9.6% 43.8% 7/16
2 17 10.2% 41.2% 7/17
3 14 8.4% 50.0% 7/14
4 17 10.2% 23.5% 4/17
5 16 9.6% 50.0% 8/16
6 18 10.8% 38.9% 7/18
7 17 10.2% 52.9% 9/17
8 20 12.0% 45.0% 9/20
9 15 9.0% 53.3% 8/15
10 17 10.2% 58.8% 10/17
94 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 9.6% 44.4% 4/9
2 10 10.6% 40.0% 4/10
3 7 7.4% 42.9% 3/7
4 12 12.8% 25.0% 3/12
5 12 12.8% 33.3% 4/12
6 9 9.6% 44.4% 4/9
7 6 6.4% 50.0% 3/6
8 11 11.7% 36.4% 4/11
9 11 11.7% 54.5% 6/11
10 7 7.4% 85.7% 6/7
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 18.8% 33.3% 1/3
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 1 6.2% 100.0% 1/1
39 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 7.7% 66.7% 2/3
2 4 10.3% 50.0% 2/4
3 3 7.7% 66.7% 2/3
4 1 2.6% 0.0% 0/1
5 1 2.6% 100.0% 1/1
6 6 15.4% 33.3% 2/6
7 5 12.8% 60.0% 3/5
8 7 17.9% 57.1% 4/7
9 1 2.6% 0.0% 0/1
10 8 20.5% 37.5% 3/8
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 4 22.2% 50.0% 2/4
4 2 11.1% 0.0% 0/2
5 3 16.7% 100.0% 3/3
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 4 22.2% 50.0% 2/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.6% 100.0% 1/1
10 1 5.6% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.