Элис🌺.

15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 8 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 серпня 2021, CUPLU CUP 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 40.0% 6/15
Бали 6.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мафія 60.0% 3/5
мирний 16.7% 1/6
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 40.0%
мафія 5 33.3%
дон 3 20.0%
шериф 1 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 60 з 80 CUPLU CUP 2021
У середньому топ-75.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 60 з 80

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

60 з 80 топ-75.0%
CUPLU CUP 2021 7–8 серпня 2021 · fiim команда Баловницы · особисто 60 з 80 ігор 15 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
серпень 2021 — 40.0% (6/15)
Максимум допів за гру
+0.20 · CUPLU CUP 2021, 9 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 2 13.3% 0.0% 0/2
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 3 20.0% 33.3% 1/3
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 1 16.7% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 40.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 50.0% 1/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.